Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Veysel Tiryaki'ye ulaşmak çok kolay

Sık sık düzenlenen organizasyonlarda Altındağlı vatandaşlarla bir araya gelen ve ayırım gözetmeksizin herkesi dinleyen Başkan Tiryaki, vatandaşları sosyal medya aracılığıyla da dinliyor.

Veysel Tiryaki'ye ulaşmak çok kolay
Sosyal medyada da Altındağlı vatandaşların yanında olan Başkan Tiryaki, Twitter üzerinden kendisine mesaj atan bir takipçisini ve beraberindeki mahalle sakinlerini makamında ağırladı.

Başpınar Mahallesi’nde oturan Mevlüt Ören, Twitter aracılığıyla mesaj atarak, Başpınar Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm çalışmaları ve mahallenin durumu ile ilgili Başkan Tiryaki’yle görüşme talebinde bulundu. Vatandaşlarla iletişim ve işbirliğine büyük önem veren ve sosyal medyayı da aktif bir biçimde takip eden Başkan Veysel Tiryaki, Mevlüt Ören’in bu ricasını kırmadı.

Başkan Tiryaki tüm sorulara yanıt verdi

Mahalledeki komşularıyla beraber Başkan Tiryaki’yi makamında ziyaret eden Mevlüt Ören ve komşuları, Başpınar Mahallesi 23976 ada ve 1 parseldeki hak sahipleri olarak Başkan Tiryaki’ye merak ettikleri soruları yöneltti. Başkan Tiryaki, mahallenin durumu ve yıkımlar hakkında sorular yönelten mahalle sakinlerine harita üzerinden yanıtlar verdi.

Görüşme sonunda hak sahipleri Başkan Tiryaki’ye kendilerine zaman ayırdığı için teşekkür ederken, Başkan Tiryaki ise Altındağlı vatandaşların sosyal medya hesapları aracılığıyla da kendisine rahatlıkla ulaşabildiğini

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196