Öne Çıkanlar Futbol kadıköy Bilecik ERV Nene Hatun Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Güre'de Marina Restorant'a büyük açılış

Edremit'in Güre beldesinde Marina Restaurant görkemli bir törenle, Belediye Başkanı Kamil Saka ve işletme sahipleri tarafından hizmete açıldı.

Güre'de Marina Restorant'a büyük açılış
Balıkesir'in Edremit’in Güre beldesinde Marina Restaurant görkemli bir törenle, Belediye Başkanı Kamil Saka ve işletme sahipleri tarafından hizmete açıldı.

Fotoğraf sanatçısı Ömer Bakan, Haşmet Demirbil ve sivil toplum ve kuruluşların temsilcileri ile çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreninde, çelenklerin ve halkın ilgisi de dikkat çekti. Açılışta ünlü aşçı Nurdan Çakır Tezgin'e hanımlar büyük ilgi gösterdiler.Yeniden modern ve çağdaş tasarımla dekore edilen ‘Marina’ isimli işletmenin sahipleri; Zülkif Bozbek, Pelin Peker ve Hıdır Bal'da," Açılışa gösterilen ilgiye teşekkür ediyoruz. Bu mutlu günümüzde dostlarımız bizleri yalnız bırakmadılar. Marina körfez halkının vazgeçemeyeceği bir mekan olacak. Muhteşem manzarası ile restaurantımızda, güler yüzlü ve kaliteden ödün vermeden, zengin menü seçeneklerini ile hizmet vermekten onur duyacağız."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196