Öne Çıkanlar Futbol ERV Nene Hatun kadıköy Bilecik Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Edremit Belediyesi Şubat Ayı Meclis'i Gerçekleşti

Balıkesir'in Edremit Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı, 91 gündem maddesinin görüşülmesiyle gerçekleştirildi.Geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamadığından dolayı gerçekleştirilemeyen Edremit Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı, AK Partiden 1 Meclis üyesi, CHP den 2 Meclis Üyesi ve MHP den 3 Meclis Üyesi ile salt çoğunluk sağlanarak er

Edremit Belediyesi Şubat Ayı Meclis'i Gerçekleşti
Balıkesir’in Edremit Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı, 91 gündem maddesinin görüşülmesiyle gerçekleştirildi.Geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamadığından dolayı gerçekleştirilemeyen Edremit Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı, AK Partiden 1 Meclis üyesi, CHP den 2 Meclis Üyesi ve MHP den 3 Meclis Üyesi ile salt çoğunluk sağlanarak ertelenen Şubat Ayı Meclis toplantısı gerçekleşti.

Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda 79 ana gündem maddesine, 22 ek gündem maddesi daha eklendi. İstiklal Marşı okunarak başlayan toplantıda, toplam 91 gündem maddesinin görüşülmesi 3 saat sürdü. Edremit Belediye Başkan Vekili Engin Sağdıç’ın meclis başkanlığı yaptığı toplantıda, önemli gündem maddeleri arasında, zabıta ve itfaiye hizmetlerinde çalışan personelin 2014 yılı fazla çalışma ücreti belirlendi. Belediyenin Zabıta Müdürlüğü’nün norm kadro dereceleri ayarlandı. İlçemizde mevcut yapılaşma alanlarına ilişkin düzenlenecek olan inşaat ruhsatı işlemlerinde, arka bahçe mesafesinin ne şekilde uygulanacağı konusunda imar komisyonuna havalesi gerçekleşti.

UEDAŞ’ın Gazicelal, Atatürk, Yolören, Soğanyemez, Camivasat ve Tuzcumurat mahallelerine yeşil alana beton köşk tipi trafo binası isteği İmar komisyonuna havalesi oy birliği ile kabul edildi. 2014 mali yılında Ticari taksi duraklarından alınacak araç başı işgaliye belirlenmesi ile 2014 gelir tarifesinde Ticari araçlarla ilgili olan bölme ilave edilmesi kabul edildi. Toplantının diğer kısımlarında ise, çok sayıda trafik ihtisas komisyonuna yapılan havaleler sonucu hazırlanan raporların tetkiki ve imar komisyonuna yapılan havaleler sonucu hazırlanan komisyon raporlarının tetkiki konuları görüşüldü.Akşam saat 17.00’de başlayan ve üç kere ara verilen Edremit Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı, saat 20.00 civarında son buldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196