Öne Çıkanlar İstanbul görüldü güreş trafik kazası açlık

Başkan Veysel Tiryaki'nin kişisel internet sitesi yayında

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'nin kişisel web sayfası açıldı. Başkan Tiryaki'nin kişisel web sitesinde gençlik yıllarına ait fotoğrafların yanı sıra, daha önce görev yaptığı yerlere ait fotoğraflara da yer verildi. www.veyseltiryaki.com.tr şık tasarımı ile dikkat çekti.

Başkan Veysel Tiryaki'nin kişisel internet sitesi yayında
Altındağlı vatandaşlar, Başkan Tiryaki’nin kişisel sosyal medya hesaplarına olduğu gibi, web sitesine de büyük ilgi gösterdi. Site www.veyseltiryaki.com.tr adresinden ziyaret edilebilecek.
“Neden Tiryaki?” ve “Nasıl bir Altındağ?”

Ana sayfasında Altındağ Belediyesi’nin kurumsal rengi üzerine “Neden Tiryaki?” ve “Nasıl bir Altındağ?” sorularının yer aldığı internet sitesinde, “Neden Tiryaki?” sorusuna “Çünkü Altındağ’ın bir ‘TİRYAKİ’si var.”, “Nasıl bir Altındağ?” sorusuna ise “Türkiye’nin başkentine yakışır bir Altındağ…” şeklinde yanıt veriliyor.

Sitede ayrıca Başkan Tiryaki’nin özgeçmişi, eğitim hayatı, fotoğraf galerisi, videolar, basında çıkan haberler de yer alıyor. Başkan Tiryaki’nin kişisel mesajının da bulunduğu sitede, Tiryaki’nin göreve geldiği ilk günden itibaren Altındağ’da gerçekleştirdiği çalışmalar, tarih sıralamasına göre detaylı bir biçimde anlatılıyor. Ayrıca sitede Başkan Tiryaki’nin bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı aldığı ödüllerden de bahsediliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196