Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) beyaz gelinlik Musa Karagöz Arıza kodu okuma Uçan Balon

ASKİ'nin araç filosunda büyük yenilik!

Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, bir yandan Başkent Ankara'nın içme, kullanma ve endüstriyel su ihtiyacını karşılarken, bir yandan da alt yapı çalışmalarını gerçekleştiriyor.

ASKİ'nin araç filosunda büyük yenilik!
ASKİ Genel Müdürlüğü, deneyimli ve nitelikli personelinin yanı sıra teknolojinin son imkanlarından yararlandığı sistemli çalışma koşullarıyla Başkent’teki 1 milyon 800 bini aşkın aboneye kaliteli ve hızlı hizmet vermek için her türlü imkanı seferber ediyor.
 
            Genel Müdür İrfan Kaya, her geçen gün nüfusu artan Ankara’ya en iyi ve kusursuz bir hizmet vermeyi amaçladıklarını kaydederek, bu kapsamda ASKİ’nin imkanlarını artırmak amacıyla 35 yeni iş makinesi satın aldıklarını söyledi.  Araç filosunun yeni araçlarla daha güçlendiğini ifade eden Genel Müdür Kaya, yeni iş makinası sayesinde daha kaliteli hizmet verileceğini belirtti.
 
ASKİ’nin Büyükşehir Belediyesi’ne yeni bağlanan ilçelerle birlikte Ankara’nın tamamının içme suyu ihtiyacını karşılayacağını kaydeden Kaya, şunları söyledi:
 
“Ankara’nın en ücra noktasına kadar temiz ve güvenilir suyu götürmek için çalışmalarımızı sürdürürken, bir yandan da bu işleri en pratik ve hızlı bir şekilde yapabileceğimiz alt yapıyı oluşturuyoruz. Bu kapsamda araç filomuzu güçlendirecek 35 yeni iş makinası satın aldık. Alınan bu iş makinalarını mücavir alandaki vatandaşlarımızın hizmetinde kullanacağız. Böylece metropol ilçelerde verdiğimiz hizmetin aynısını, Başkent’in her noktasında aynı kalitede ve aynı hızda vermiş olacağız.”
 

 
Yeni iş makinaları hakkında bilgi veren Genel Müdür Kaya, “İş gücüne ve filomuza önem veriyoruz. Yeni araçlardan ekskavatör ve yükleyiciler sayesinde zor işleri daha kolay bir şekilde yapacağız.  Mücavir alanlarda daha etkili olmak üzere aldığımız araçlardan 10 tanesi Kombine kanal açma, 1 adet ağaç sökme, 5 adet çekilebilir tip kanal açma makinası, 5 adet lastik tekerlekli ekskavatör, 5 adet mini ekskavatör, 3 adet yükleyici (Lastik tekerlekli), 2 adet mini yükleyici, 2 adet ekskavatör lastik tekerlekli, 2 adet, Teleskopik Arazı Forklift aracı” dedi.
 
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196