Öne Çıkanlar otomotiv göçük Fenerbahçe Futbol balıkesir

Aldatan karısının çıplak selfielerini yakalan koca tazminat davası açtı

Altatma ve tazminat olayı İzmir de yaşandı. Karısının kendisini aldattığını sezinleyen koca, cep telefonundaki çıplak selfieleri yakalayınca gerçeği öğrendi. Karısı ve fotoğrafta yer alan adama 250 bin liralık tazminat davası açtı.

Aldatan karısının çıplak selfielerini yakalan koca tazminat davası açtı

İzmir'de oto aksesuar malzemeleri satışı ile evini geçindiren evli ve 2 çocuk babası Hakan O., iş dönüşü eve gittiğinde eşi Fatma O.'nun (32) içkili olduğunu, yüzünde ve boynunda kızarıklıklar bulunduğunu gördü. Eşine ne olduğunu sorduğunda genç kadın, çocukları okula bıraktıktan sonra kaldırımda oturup, alkol aldığını söyledi. Durumdan şüphelenen genç adam, eşi uyuduktan sonra cep telefonunu inceledi. Telefonda eşinin çıplak bir adamla selfie pozları olduğunu gören Hakan O. büyük bir şok yaşadı.

Hakan O., 15 yıllık eşine hem boşanma davası hem de 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Hakan O. ayrıca eşiyle evli olduğunu bile bile ilişkiye giren 'öteki adam' Kenan B.'ye de 35 bin liralık manevi tazminat davası açtı. İzmir Asliye Hukuk Mahkemesi'nde ve İzmir Aile Hukuk Mahkemesi'nde açılan iki davada fotoğraflar mahkemeye delil olarak sunuldu.

Hakan O., eşi Fatma O.'dan boşanmak istediğini, hem de selfie ile ispatladığı aldatmadan dolayı kendisine 250 bin lira tazminat ödemesini, çocukları için ise aylık 750 lira nafaka ödemeye mahkum edilmesini istedi.

Anahtar Kelimeler:
SelfieIzmirTazminatAltatma

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196