Öne Çıkanlar Habib Korkmaz Kuş Serisi açlık İstanbul güreş

14 aylık minik bebeğin çok acı dramıı!

Adana'da minik bir bebek yandı ve hastanedlerde yer olamadığı gerekçesi ile 3 gün boyunca o hastaneden o hastaneye dolaştı. Minik bebeğin maağduriyeti yürekleri dağladı.

14 aylık minik bebeğin çok acı dramıı!
Adana'da üzerine sıcak su dökülerek yanan 14 aylık bebek tam 3 gündür hastane hastane dolandı. 14aylık çocuğa bir türlü bir hastanede yer bulunmadı. Minik bebek acılar içinde nihayet bir hastanede tedavi altına alındı.
 
Adana'da çaydanlığın üzerlerine devrilmesi sonucu ablasıyla vücudunda yanıklar oluşan, yer olmadığı gerekçesiyle hastanelerden geri çevrilen 14 aylık Mehmet Ali bebeğe olayın üzerinden üç gün geçtikten sonra Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'nde yer bulundu.
 
Abdullah Evci, çaydanlık devrilmesi sonucu yaralanan 14 aylık bebeği Mehmet Ali Evci'nin, 3 gün sonra hastaneye yatırıldığını bildirdi. 
 
Seyhan ilçesine bağlı Narlıca Mahallesi'ndeki evlerinde çaydanlıktan dökülen suyun Mehmet Ali'nin belinden yukarısından, ablasının ise eli ve ayağından yaralanmasına yol açtığını belirten Evci, karısı Yıldız Evci'nin çocukları en yakın hastaneye götürdüğünü anlattı. İlk müdahalenin ardından hastanenin yanık servisinde yer olmadığı için başka hastanelere görüştüklerini, fakat 2 hastaneden daha yer olmadığı cevabını aldıklarını söyleyen Evci, yaşanan gelişmeleri şöyle anlattı: 
 
"Doktorlar, yanık ünitelerinin dolu olduğu için, acil tedavi edilmesi gereken 14 aylık bebeğimizi Kayseri'ye götürmemiz önerisinde bulundu. Kayseri'nin uzak ve orada yardımcı olacak tanıdığımız olmadığından bunu kabul etmedik. Bebek rahatsızlanınca başka bir hastaneye daha götürdük ancak yine 'yer yok' denilerek tedaviye alınmadı. Olayın basına yansıması üzerine 3 gün sonra bebeğin ÇÜ Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne yatışı kabul edildi. İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri de bebeğin bütün tedavisinin gerçekleştirileceğini bildirdi.” 
 
Baba Evci, bebeklerinin şimdi Balcalı Hastanesinin yanık ünitesi yoğun bakım servisinde tedavisinin sürdüğünü söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196