Şanlıurfa'da eşekler dondu - İZLE

Şanlıurfa'da eşekler dondu - İZLE

Şanlıurfa'da eşekler buz tuttu... Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'ne 35 kilometre uzaklıktaki Karlık Köyü'nde, dün geceden itibaren etkisi gösteren soğuk ve kar yağışı nedeniyle tarlalardaki başıboş 5 eşek buz tuttu.

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'ne 35 kilometre uzaklıktaki Karlık Köyü'nde, dün geceden itibaren etkisi gösteren soğuk ve kar yağışı nedeniyle tarlalardaki başıboş 5 eşek buz tuttu. Köyün 1 kilometre dışındaki boş alanda soğuktan korunma içgüdüsüyle birbirine sokulup hareketsiz kaldıkları sanılan eşekler, köylüler tarafından ahıra götürüldü.

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde kar nedeniyle köy yolları ve Siverek-Diyarbakır karayolu ulaşıma kapandı.

ÇOK SAYIDA KÖY YOLU İLE ULAŞIM KAPANDI
Siverek ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle yaklaşık 40 köy ve mezra yolunda ulaşım sağlanamıyor. Siverek'te sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle Siverek'e bağlı yaklaşık 40 köy ve mezra yolu ulaşıma kapandı. İl Özel İdaresi yetkililerinin yol açma çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

MÜDAHALE ETMEK YERİNE FOTOĞRAF ÇEKTİLER
Haber sonrası "Önce insanlık mı gazetecilik mi" tartışmaları yeniden gündeme geldi. Siverek'te donan eşeklerin görüntüsünü gören gazeteciler, köylülerle birlikte olaya müdahale edip eşekleri kurtarmak yerine bir süre daha çekim yapmaya devam etti.

5837
Bu Haber için yorum yapabilirsiniz 19.04.2014 20:28:43 54.198.20.215
Yorumlar()
/
12.12.2013 20:28:39
bu hayvanlara görüntü böyle olsun diye üzerlerine su dökmüş ve bu görüntüyü almışlardır böyle bir şeyin olmasına imkan yok asıl bunu yapanlar vicdansız haber olsun diye yazıklar olsun
Tüm yorumlar için tıklayın ()

İlgili Haberler

Son Eklenenler

Çok Okunanlar