Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Windows 10'a adım adım

Microsoft, milyonlarca teknoloji hayranının sabırsızlıkla beklediği Windows 10 için detaylı ayrıntıların Ocak ayı itibariyle verileceğini belirtti. Teknoloji dünyası haber ile birlikte oldukça meraklandı.

Windows 10'a adım adım

 Geçtiğimiz aylarda Windows 10 haberini belirtmesinin ardından gündeme oturan Microsoft, daha önce de xp ve Windows 7'nin piyasadan satışlarının çekileceği haberleri ile gündeme oturmuştu. Bununla birlikte kullanıcıların gözü tamamen Windows 10'a çevrilmiş durumda. Ocak ayı itibari ile ön izlemenin gerçekleşmesi beklenen Windows 10 gerçekten heyecanlandırıyor.

Microsoft, ocak ayında gerçekleştirmeyi planladığı bir etkinlikle Windows 10'a ve cihazlarına dair yeni detayları paylaşacak. Bu işletim sistemiyle birlikte masaüstü bilgisayarları, tabletleri, Xbox platformunu ve akıllı telefonları tek bir çatı altında toplamak isteyen Microsoft, "1 ürün ailesi, 1 platform ve 1 mağaza" diyor.

2015'te tam sürüm olarak kullanıcılara sunulması beklenen sistem hakkında yeni bilgiler geldikçe sizleri haberdar edeceğiz. Eğer önizleme sürümünü kurmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196