Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Windows 10 tek platformda toparlanacak!

2015 ile birlikte çıkarılması planlanan Microsoft'un Windows 10 sürümü, bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar için Windows 10 güncelleme detaylarını aynı anda duyuracak.

Windows 10 tek platformda toparlanacak!

 2014'ün Eylül ayında güncelleme duyurusu ile teknoloji severleri heyecanlandıran ve Windows 10 adıyla bir sürüm getireceğini belirten Microsoft, Windows 10'un teknik anlamda önizleme sürümünü Aralık ayı içerisinde tabletler ve akıllı telefonlar için tanıtmayı planlıyor.

Yeni yıla yeni işletim sisteminden detaylar vererek başlamayı planlayan Microsoft'un CES 2015'te yer alacak olmasına rağmen tanıtımı Ocak ayı sonuna bırakması bekleniyor. Ayrı bir etkinlik ile gözleri Windows 10'a toplamak isteyen şirket, tablet ve akıllı telefonlarda yeni sürümün nasıl olacağı ve ne gibi yenilikler getireceği hakkında detaylar verecek.
Windows 10'un PC'den sonraki son durağı Windows tabletler ve akıllı telefonlar da olmayacak. Tek platform sloganına şirketin oyun konsolu Xbox One da dahil. Bakalım Windows 10 ile hayata geçirilecek "Tek mağaza, tek platform, tek ürün ailesi" stratejisi Microsoft'a neler kazandıracak?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196