Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

Twitter mahrem alana girdi!

Ünlü sosyal medya programı Twitter telefonlarımızda ki uygulamaların içine gireceğini söyleyerek tepkileri üzerine çekmişti. Twitter bunu neden yaptığını açıklasa da bir çok kişi bundan rahatsız oldu

Twitter mahrem alana girdi!

Twitter yaptığı açıklama ile bir çok kişinin tepkisini aldı. Milyonlarca kullanıcısı olan Twitter kullanıcıların telefonlarında ki uygulamaları öğrenebilmek için içine gireceklerini söyled. Twitter sanki mahrem alana girmiş gibi bir çok kişiye bu açıklaması ile rahatsızlık verdi. Twitter neden böyle birşey yaptığını açıklasa bile insanlar huzursuz. Twitter daha iyi hizmet sunucam derken tepkileri üzerine almayı başardı.

Mikro blog sitesi olan Twitter bu hafta yaptığı son açıklama ile bütün dünyanın merakını uyandırdı. Twitter bütün kullanıcılarının telefonlarında bulunan programlara göz atacağını açıkladı. Twitter'ın bu uygulamasından şüphelenen pek çok kişi bunun nedenini merak etti.  Firmanın amacı, elbette hakkımızda bilgi toplayıp, bize daha isabetli reklamlar göstermek.


Twitter bu uygulaması hakkında şöyle bir açıklamada bulundu "Daha kişisel bir Twitter deneyimi sunmak ve ilgilenebileceğiz içerikleri size ulaştırabilmek için mobil cihazınızda yüklü olan uygulamaların listesini topluyor ve zaman zaman bu listeyi güncelliyoruz."
Anahtar Kelimeler:
TwitterGirdiözelHayata

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196