Öne Çıkanlar otomotiv anma yarışma saldırı Ivory Latta

Nokia'nın yeni adını açıklıyoruz!

Nokia'nın yeni adı alan firma tarafından belirlendi ve bu firma bildiğiniz gibi Microsoft Corparation'dan başkası değil. Microsoft Surface ve Lumia serisini birleştirecek büyük ihtimallede bu telefonuna Lumia ismini verecek. Yani artık Nokia denen birşey yok bir dev daha gözlerimizin önünde popüler kültüre yenik düştü.

Nokia'nın yeni adını açıklıyoruz!
 Nokia artık bizlere veda ediyor ve yerine Lumia Surface alıyor Microsoft'un bu hamlesi ne kadar doğru bilinmez tabiki.Finlandiya’lı efsane cep telefonu üreticisi Nokia, hatırladığınız üzere Microsoft tarafından resmen satın alınmıştı. Microsoft’un CEO’su Satya Nadella’nın Nokia için, mobil teknolojiler ve bulut sisteminin gelişmiş olduğunu vurgulaması üzerine gerçekleştirilen satın alım, yeni bir markanın doğmasına önayak oldu.Nokia'nın yeni adı alan firma tarafından belirlendi ve bu firma bildiğiniz gibi Microsoft Corparation'dan başkası değil. Microsoft Surface ve Lumia serisini birleştirecek büyük ihtimallede bu telefonuna Lumia ismini verecek. Yani artık Nokia denen birşey yok bir dev daha gözlerimizin önünde popüler kültüre yenik düştü.

Evleaks tarafından son gelen haberler arasında Microsoft’un, akıllı telefon modelleri için Nokia markasını kullanmak istememesi üzerine “Nokia by Microsoft” olarak değiştirebileceği yer alıyor. Akıllı telefon modellerinin “Lumia” adıyla devam edeceğini duyuran Microsoft, “Surface” model ailesinin de kaldırılabileceğini paylaşmış. Microsoft'un Nokia'yı satın almasından bu yana kesin cevabını bulamayan en önemli soru, kuşkusuz yeni cihazların üzerinde hangi markanın olacağı. Bir iddia Nokia markasının öleceğini söylerken, diğer bir iddia ise Microsoft'un, Nokia markası ile telefon üretmeye devam edeceği yönündeydi. Ancak şimdi, sızıntılarıyla ünlü @evleaks, bambaşka bir iddia ile ortaya çıktı.

Son iddiaya göre, yeni cihazlarda hem Nokia, hem de Microsoft markası bulunacak. Başka bir deyişle iki marka birleşecek ve karşımıza, "Nokia by Microsoft" olarak çıkacak.

Daha da ilginç bir iddia ise, bu aşamadan sonra, Microsoft'un Surface markasını öldüreceği ve yoluna, tablet pazarında da Nokia by Micrsoft markasıyla devam edeceği yönünde. Ancak şirketin Surface için harcadığı emek düşünüldüğünde, bu iddia çok da olası görünmüyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196