Öne Çıkanlar restoranlar ziyaret iş güvenliği paketi çanakkale şemdinli

Nokia'nın ismi değişiyor!Şimdi Microsoft zamanı!

Telefon denince akla şarj performansı ve sağlamlığı ile ilk gelen firma NOKIA tarih oluyor. Nokia'nın şirketinin satılması durumu yüzünden yeni sahipleri Microsoft onun adını Lumia koyacak. Serinin ismini tüm telefonlarına verecek olan Microsoft yeni telefonlar apmaya başladı bile.

Nokia'nın ismi değişiyor!Şimdi Microsoft zamanı!
Nokia'nın ismi değişiyor! Yıllar'ın emektar'ı Nokia nerelere gidiyor! Cep Telefonunun ilk çıktığı yıllarda en çok satan telefon olan NOKIA akıllı telefon piyasasına ayak uyduramadı ve rakiplerinin hayli bir gerisinde kaldı. Nokia yönetimi çıkışı Microsoft'a şirketi satmakta buldu. Microsoft Nokia'yı aldıktan sonra Nokia tablet Surface'nin ismini değiştirerek Lumia yaptı. Telefon denince akla şarj performansı ve sağlamlığı ile ilk gelen firma NOKIA tarih oluyor. Nokia'nın şirketinin satılması durumu yüzünden yeni sahipleri Microsoft onun adını Lumia koyacak. Serinin ismini tüm telefonlarına verecek olan Microsoft yeni telefonlar apmaya başladı bile.
Son olarak geçtiğimiz aylarda Microsoft bünyesine katılan Nokia ile birlikte Nokia'nın Lumia markası da Microsoft'a geçmişti. 

Microsoft'un iki sene önce piyasaya sürdüğü fakat bir türlü beklenen başarıyı yakalayamayan tablet bilgisayarı Surface harcanan milyonlarca dolara rağmen bilinen bir tablet olmayı başaramadı.

Hazır Nokia'yı bünyesine katan Microsoft Surface adıyla piyasaya sürdüğü tabletinin ismini Lumia olarak değiştirerek popülerliğini artırma kararı aldı.

Surface ve Lumia markalarının birbirine geçmesi nasıl bir sonuç doğuracak önümüzdeki dönemde bunu göreceğiz.

Microsoft bir türlü akıllarda yer edinemediği Surface ismi yerine Lumia ile bunu aşmayı planlıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196