TEKNOLOJİ:
İzlesene mp3 indir (İzlesene.com müzik indir)
İzlesene üzerinden çok ama çok kolay mp3 indirme İzlesene videoları mp3 olarak indirmek mümkün mü ? Bunun için hangi proğramlar gerekiyor. Spothaber.com adresinde sizlere bu konu hakkında çok yararlı bilgiler sunuyoruz.

Türkiye'de açılmış olan en büyük izleme video paylaşım sitesi olarak karşımıza çıkan İzlesene.com 2006 senesinden bu yana hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. İzlesene.com sitesi üzerinden yayınlanan videoların seslerini mp3 formatında indirebiliyorsunuz. Spothaber.com Bu videoları indirmek için siztlere Spothaber.com olarak tavsiyemiz aracı proğramı kullanmamanız yönünde olacaktır.

Peki neler yapmak gerekiyor ?

Güvenlik gerekçesi ile dediğimiz gibi lütfen aracı proğramları kullanmıyorsunuz. Sizlere online şekilde özellikle Youtube, Sevenload, Myspace Dailymotion Vimeo Metacafe MyVideo, ve diğer tüm video izleme sitelerinde yer alan videoların tüm seslerini dilerseniz mp3 dilerseniz m4a aac mp4 avi ve mov olarak indirmenize olanak sağlıyor. Bunun için öncelikle aşağıdaki verdiğimiz bağlantıda yer alan siteye giriş sağlıyorsunuz.

http://www.clipconverter.cc/tr/

Bu siteye Media Linki yazan yere seyrettiğiniz sitedeki videonun linkini yapıştırıp aşağıdan mp3 yada diğer seçenekleri seçiyorsunuz download dediğinizde istediğiniz ses formatında bilgisayarınıza kayıt edebiliyorsunuz. Spothaber.com Özellikle sizler için araştıraak bulduğumuz bu siteyi test ettik ve indirdiğini gördük güvenle kullanabilirsiniz.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Apple'dan Açıklama geldi! İcloud Hollywood...
Ünlülerin müstechen fotoğraflarının internete saçılmasıyla sonuçlanan iCloud hack skandalıyla ilgili...

Haberi Oku