TEKNOLOJİ:
İzlesene mp3 indir (İzlesene.com müzik indir)
İzlesene mp3 indir İzlesene.com'dan mp3 indirmek için piyasada birçok program bulunmaktadır. Mp3.org sitesinde yer alan programlardan birini seçerek indirme yapmanız mümkün olmaktadır. Googlw Choreme eklentisi şekilde kullanacağınız programlar daha güvenilir olmaktadır. Ancak bilgisayara yükleyeceğiniz programlar ilede sadece video linkini kopyala yapıştır yaparak istediğiniz formatta indirme yapmanız mümkün olmaktadır. Eğer ki bir video indirme programına sahip iseniz Format Factory ile videoları mp3'e çevirme şansınız bulunmaktadır.

İzlesene mp3 indir dinle izlesem müzik indir nasıl yapılır?

İzlesene.com, 2006 yılında kurulmuş olan, Türkiye'nin ilk video paylaşım sitesidir.

2007 Altın Örümcek Web Ödülleri'nde içerik paylaşım dalında birinci olarak Altın Örümcek ödülü sahibi olan İzlesene.com, Alexa verilerine göre, Türkiye'den en çok ziyaret edilen 21. web sitesidir. İzlesene.com'u günde ortalama 633 bin tekil ziyaretçi ziyaret etmekte ve siteye günde yaklaşık 1700 yeni video eklenmektedir.Youtube sitesinin kapatılmasının ardından Türkiye’nin ilk ve en büyük video paylaşım sitesi izlesene.com da tüm içerikler, görseller ve videolar gri tonda yayınlanmaya başladı. Siteye girdikten sonra sadece ana sayfanın gri tonlarda, siyah beyaz olduğunu sanabilirsiniz. Ama siteyi dolaşmaya başladığınız da ve videoları oynattığınız da anlayacaksınız ki tüm site, videolar la birlikte siyah beyaz. Peki izlesene.com neden siyah beyaz, gri tonlarda yayın yapıyor?
Gün içerisinde arta kalan vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirme niyetinde misiniz? O halde kesinlikle İzlesene.com adresini değerlendirmelisiniz. Özellikle milyonlarca kişinin girdiği YouTube isimli video sitesinin kapanmasıyla birlikte bir boşluğa düştüyseniz sizin tercihiniz de kesinlikle İzlesene olmalı diyoruz. Türkiye'nin video sitesi İzlesene üzerinden birbirinden farklı kategoriler altında binlerce video yer alıyor. Zamanınızı bu videoları izleyerek geçirebilirsiniz.

İzlesene.com size çok keyifli ve huzurlu vakitler geçirebilme anlamında ciddi anlamda faydalar sağlıyor. Sizde bu faydalardan yararlanmalı ve kesinlikle İzlesene.com'u değerlendirmelisiniz.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

iPad Air'i kullanmak yürek ister
Apple'ın son harikası iPad Air. Mükemmel özelliklere sahip bu teknoloji harikası iPad 4'e göre yüzde 40...

Haberi Oku