Öne Çıkanlar restoranlar ziyaret iş güvenliği paketi çanakkale şemdinli

İşte iPhone 6'nın çıkış tarihi!

Samsung'la adeta yarış içerisinde olan Apple son hamleyi iPhone 6'yı çıkartarak yapacak. Tutulmasını istediği telefonu için adeta çok çalışan Apple telefonu yakın zamanda çıkarmayı planlıyor ve çıkış tarihini açıkladı. Çıkış yarihi ne zaman?

İşte iPhone 6'nın çıkış tarihi!
Ne zaman çıkacak? Teknoloji camiasının lider isimlerinden biri olmayı başaran Apple’ın tabiri caizse yeni oyuncağı olan IPhone 6‘in görüntüleri ve videoları basına daha önce sızdırılmıştır.. Samsung'la adeta yarış içerisinde olan Apple son hamleyi iPhone 6'yı çıkartarak yapacak. Tutulmasını istediği telefonu için adeta çok çalışan Apple telefonu yakın zamanda çıkarmayı planlıyor ve çıkış tarihini açıkladı. Çıkış yarihi ne zaman?
Basında yerini alan telefonun özellikleri ve harici bilgilerin hangileri doğru ve hangileri yanlış? İşte bu haberimizde baştan sona herşeyi açık açık belirttik.. Apple’in iPhone 6 versiyonunu resmi olarak tanıtması ortalıkta gezen halk efsanesini yok edecek diye beklerken tanıtım tarihi belli oldu…

Saygın web sitesi Apple Patents’in elde ettiği verilere göre iPhone 6 tanıtımı 19 eylül 2014′te yapılacak ve bu bilgi doğruysa daha önce ortaya atılan Ağustos ayında yapılacak olan tanıtım haberi boşa çıkmış olacak.

Peki iPhone 6 da extradan ne gibi özellikler olacak? diyenler için aldığımız habere göre; Liquidmetal adlı ve daha dayanıklı hafif bir malzemeyle kaplı olacağı ve bu maddenin maliyetininde cihaz fiyatına yansıtılacağı nezdinde olumsuz yansımalar mümkün olmuştur.

iphone6

3D video kaydı özelliğinide ilk defa iPhone 6 da görmüş olacağımızın sabırsızlığı Eylül ayına kadar süreceğe benziyor.. Her geçen gün teknoloji geliştikçe yeni beklentiler ve yeni standartlar kazanmaya devam ediyoruz. Piyasanın en sağlam ve son teknolojiyle donatılmış iPhone serisinin 6. versiyonunu şimdiden milyonlar takibe aldı..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196