Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

iPhone Kullanmayı Bırakana 1000 lira!

Dünyanın en büyük teknolojisine sahip dev firmayı yıkma planları kuran Blackberry, Apple'ın milyonlarca satış gerçekleştiren telefonu iPhone serisine darbe vurmayı hedefliyor.

iPhone Kullanmayı Bırakana 1000 lira!

 Bir zamanlar iPhone ile kapışan ve dünyanın en iyisi olma yolunda yarışan Blackberry beklenen gelişmeyi gösteremeyerek her geçen gün biraz daha geriledi. Geldiğimiz dönemde ise ilginç bir uygulama yaparak iPhone'dan vazgeçen kullanıcılara 1000 lira nakit ödeme kararı alıyor. Ancak Blackberry'nin tek bir şartı var. Kendi telefonlarını kullanılacak.

Şirketin yapmış olduğu hamleler ile çabasını takdir etmek lazım gelir . Ancak her önceki gün düşüş hayatını sürdürmeye devam eden şirket müşterilerin ilgisini bir daha çekebilmek için yeni bir değiş tokuş kampanyası başlatıyor. Kampanya çerçevesinde şirket iPhone Apple kullanıcılarının BlackBerry'nin amiral gemisi Passport'u kullanmaya ikna etmek. iPhone Apple 4S, 5C, 5S ve iPhone Apple 6 sahiplerine cihazlarını teslim etmeleri durumunda 550 dolara kadar ödeme yapacak olan şirket bunun için BlackBerry Passport'u satın almakta olduğunu ispatlaması lazım geliyor .


Yalnızca ABD ve Kanada bölgelerinde geçerli olan kampanya 1 Aralık itibariyle 13 Şubat 2015'e kadar devam edecek. Ancak iPhone Apple kullanıcılarının bu kampanyaya nazar açısı nasıl olacak bilemiyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196