TEKNOLOJİ:
İnternetten telefon sipariş etti ama salatalık geldi!
Bir internet sitesinden cep telefonu siparişi veren Yusuf Kurnaz, gelenleri görünce şok oldu. İnternet üzerinden telefon alan ve kapıda kutuyu açmadan nakit ödeme yapan kurnaza oyuncak telefon ve salatalık gönderildi. Telefona kapıda 900 TL ödeyen adam daha sonra siteyi aradı ama doğru düzgün ilgilienen olmadı. Şimdi ise polisa başvurdu.

Olayın ardından polise başvuran Kurnaz, giden 900 lirasından çok kutunun içinden salatalık çıkmasına kızdığını söyledi.

Sitede yazan telefonu aradığında ise ya yüzüne kapandığını ya da, 'Niye salatalık çıkmış? Biz domates gönderdik.' diye alay edildiğini aktardı.

REKLAMA TIKLADI İKNA EDİLDİ

Muğla'nın Marmaris ilçesinde bir otelde cankurtaran olarak çalışan Kurnaz, internette rastladığı bir siteden kampanyalı cep telefonu almak istedi. "Hemen Satın Al" butonunu tıklayan Kurnaz'ı, beş dakika geçmeden siteden bir kişi aradı ve kampanyalı telefon konusunda ikna etti. Yusuf Kurnaz da sipariş verdi. Üç gün sonra bir kargo geldi.

OYUNCAK TELEFON VE SALATALIK

Açmadan önce 900 lira ödeyen Kurnaz, kutuda oyuncak bir telefon ve küçük bir salatalıkla karşılaştı. Gördüğüne inanamayan Kurnaz, kargo yetkilisinin de parasını geri vermemesi üzerine site ve kargo yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulundu.

Giden parasından çok kutunun içinden çıkan salatalığa morali bozulan Kurnaz, "Hem dolandırıyorlar hem de kendilerince espri yapıyorlar." dedi.

Başkalarının da dolandırılmaması için davacı olduğunu belirten Kurnaz, kutudan çıkan salatalığı yedi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Apple'dan Açıklama geldi! İcloud Hollywood...
Ünlülerin müstechen fotoğraflarının internete saçılmasıyla sonuçlanan iCloud hack skandalıyla ilgili...

Haberi Oku