Öne Çıkanlar hava tahmini trafik kazası Recep Akdağ Okmeydanı açlık

HTC M9 hakkında ilginç iddia!

HTC daha telefonu çıkarmadan piyasayı sallamaya başladı. HTC'nin One M9 modelinde parmak izi tarayıcısı bulundurması iddiaları ortaya çıktı. İddianın şuan için gerçeklik payı olmamasına rağmen oldukça heyecanlandırdı.

HTC M9 hakkında ilginç iddia!

 M9 modelinden önce Desire 620 modelini piyasaya sürmesi beklenen HTC gerçekten heyecanlandırmayı başarıyor. Özellikle M9 modeli hakkındaki bu iddia kullanıcıları şimdiden meraklandırdı. Parmak izi tarayıcısı olması beklenen M9 modelinin rakibi ise iPhone 6 olarak gösteriliyor.

HTC'nin yeni kuşak planları


Tedarik zinciri kaynaklarına dayandırılan yeni raporda, Tayvanlı şirketin M9'da parmak izi tarayıcısına yer vereceği belirtildi. Raporda parmak izi teknolojisinin hususi olarak geliştirildiği belirtiliyor, diğer bir detay ise yok. Aslında bu rapor eski birkaç söylentiyi de teyit eder cinsten. Geçtiğimiz aylarda parmak izi tarayıcısı üstüne iddialar çıkmıştı.


HTC parmak izini 2013'te piyasaya sürdüğü phablet One Max'te kullandı. Daha sonra çıkardığı modellerde bu teknolojiye yer vermedi.


HTC, yeni üst düzey telefon ya da telefonlarında, M7 ve M8'deki yekpare alüminyum kasayı ve tasarım çizgisini devam ettirecek. Yani aynı DNA'ya sahip olacaklar. Kimine göreyse sadece bir bir telefon olacak ve 64 bit destekli bir işlemciyle gelecek.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196