Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos Futbol çanakkale

Google Play Store'a Süper Yeni Uygulamalar

Google Play Store'a Süper Yeni Uygulamalar; Dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılan telefon uygulama mağazası Google Play’e bir çok yeni uygulama geldi. Android işletim sistemi telefonların kullandığı sanal mağazada Android Wear için 20’ye yakın uygulama geldi. Bu uygulamalarda artık Andorid market daha da zengin olacak. LG G Watch, Moto 360, Samsung Gear Live gibi tüm modeller bu yeni uygulamalardan rahatlıkla yararlanabilecek.

Google Play Store'a Süper Yeni Uygulamalar
 Artık dönem akıllı saat dönemine doğru ilerlemeye devam ediyor. Ülkemizde her ne kadar pek rastlamasakta dünya genelinde akıllı saat kullanımı hızla artıyor. Geleceğin teknolojisi olan akıllı saat konusunda teknoloji devleri büyük bir yarışın içerisine girdiler bile.  LG G Watch'tan, Moto 360, Samsung Gear Live ve diğer Wear versiyonları yeni piyasaya sürülen 19 uygulma çok işe yarayacak.

Google'ın giyilebilir cihazlar için geliştirdiği mobil işletim sistemi Android Wear, ilk bağımsız uygulamalarına kavuştu.

Google Play Store'da yer alan iki farklı uygulamayı LG G Watch'tan, Moto 360, Samsung Gear Live ve diğer Wear ile çalışan cihazlara indirmek mümkün olacak.

Bu uygulamalardan ilki, basit bir hesap makinesi olan Wear Calc. Kullanıcılar, bununla basit matematik işlemlerini yapabiliyor.

İkincisi ise yön bulmada işe yarayabilecek Wear Compass adlı pusula uygulaması. Android Wear, zaten dahili bir pusulaya sahip ama istenirse bu uygulama da indirilebiliyor ve saatin ekranını süslemiş oluyor.

İki uygulama da Android Wear ile çalışan giyilebilir ürünler içinler tasarlandığından, akıllı telefonlarda kullanılamıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196