Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Galaxy S5 Tanıtım tarihi belli oldu!

Samsung'un uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni nesil Akıllı telefonu Galaxy S5 önümüzdeki hafta büyük bir parti ile tanıtılacak , fuarın göz bebeği olacak yeni Amiral Gemi Samsung Galaxy S5 parmak izi sensörü ile birlikte gelecek , Balıkesir haber olarak an be an sizlerle paylaşacağız.

Galaxy S5 Tanıtım tarihi belli oldu!
Koreli marka Twitter’daki Samsung Mobile hesabı üzerinden24 Şubat’ta Barcelona’daki Mobil Dünya Konferansı’nda (MWC) Avrupa saati ile saat 20:00’de önemli bir etkinliğe imza atacağının hatırlatmasında bulundu.

Markanın tweetindeki #UNPACKED (Türkçe ‘paketi açmak – paketinden çıkarmak’ anlamına geliyor) hashtag’i dikkat çekti.

Samsung, geçtiğimiz yıl mart ayında tanıttığı Galaxy S5 lansmanında da UNPACKED ifadesini ön plana çıkarmıştı. Etkinlik duyurusunun şimdi de UNPACKED ile yapılması Galaxy S5’in tanıtacağı yönünde yorumlanıyor.

Tanıtım 24 Şubat’ta Türkiye saati ile 21:00’de gerçekleştirilecek.

Böylece Samsung, bir yıl aradan yeni amiral gemisini sunmuş olacak. Daha önce S5’in MWC’de sunulmasının beklenmediğini, S4 gibi S5’in de özel bir etkinliğin düzenlenmesinin beklendiğini yazmıştık. Ancak gelişmeler bunun doğru çıkmadığını gösteriyor.

Peki S5’in özellikleri ne olacak? Bu konuda şimdiye kadar çok fazla bulunmuyor olmakla birlikte görüntü özelliklerinin geliştirilmesi ve göz takip sisteminin bir üst düzeye çıkarılması beklenenler arasında. Telefonun en çok merak edilen özelliklerinden birisi iPhone 5S’te olduğu gibi parmak izi okuma özelliğine sahip olup olmayacağı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196