Öne Çıkanlar Futbol ERV Nene Hatun kadıköy Bilecik Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Flappy Bird bağımlıları bu habere çok üzülecek! Bağımlılık yapan oyun...

Oyuna başlayanın bağımlılık yaptıktan sonra bırakamadığı oyun Flappy Bird yayından çekiliyor. Oyunun geliştiricisi Dong Nyugen Twitter hesabından açıklama yaparak geliştirdiği oyundan nefret ettiğini söyledi. Oyunu da kişisel nedenler ötürü kaldırdığını açıkladı.

Flappy Bird bağımlıları bu habere çok üzülecek! Bağımlılık yapan oyun...
8 ay önce ilk olarak piyasaya sürülmesine rağmen yayınlanmasından 8 ay sonra hak ettiği popülerliğe kavuşan ve şu sıralar dünyanın her yerinde sinir bozan kuş olarak bilinen Flappy Bird oyununun geliştiricisi Dong Nyugen zorluğuyla kendine bağlayan oyununu dağıtımdan çekeceğini Twitter hesabından duyurdu.

Dong Nyugen attığı tweette dedikodularda yer alan Super Mario Bros’un Super Mario oyunundan alınan grafik görüntülerinden dolayı oyunu kaldırmaya zorlaması gibi bir durumun söz konusu olmadığını, oyunu kaldırmak istemesinin yalnızca kişisel nedenlerden ötürü olduğunu aktarıyor. Flappy Bird’ün geliştiricisi Nyugen bir başka tweetinde ise Flappy Bird’ün kendisi için bir başarı olduğunu ve bu başarısından ötürü çok mutlu olduğunu ancak öte yandan Flappy Bird öncesinde gayet sade bir yaşam sürdüğünü şuan ise geliştirdiği oyundan nefet ettiğini yazıyor.

Nyugen oyun yapmaya devam edeceğini almış olduğu kararın mesleği olan oyun geliştiriciliğini bırakmasına sebep olmayacağını da sözlerine ekliyor. Öte yandan diğer haberlerimizde de aktardığımız gibi Flappy Bird’ün günlük reklam gelirlerinden geliştiricisine kazandırdığı para 50.000 dolar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196