Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos Futbol çanakkale

Dikkat!!! Artık kullanılmayacak...

Her geçen gelişen teknoloji geliştikçe eskisine rağbet artıyor. Günümüzde yaygın olarak kullanılan windows 8.1 artık kullanılmayacak... Windoıws 9'dan gelen haberler, windows 8.1'in pabucunu dama atıyor...

Dikkat!!! Artık kullanılmayacak...

 Teknolojinin gelişmesi yeni ürünlerin, yeni tasarımların yapılması kullanılan teknolojinin pabucunu dama atıyor. Windows 9'dan gelen bir haber günümüzde yaygın olarka kullanılan windows 8.1'in artık kullanılmayacağı yönünde...

Windows 9'dan gelen bu haber, Windows 8.1'in kaderinin Vista gibi olacağını gösteriyor! Yeni Windows 9 beklendiğinden daha çabuk gelecek gibi duruyor. 

Windows 9'un 2015 ilkbaharında ortaya çıkabileceğini öğrenmiştik. Şimdi, yeni bir dedikodu, yeni işletim sisteminin önizleme sürümünün beklendiğinden çok daha erken çıkabileceğini söylüyor.

ZDNet'in Microsoft'taki kaynaklarına göre Windows'un "Threshold" kod adlı yeni sürümü için bir önizleme yapısı, bu sonbaharda yayınlanacak. Bununla birlikte Windows 9'un final sürümünün çıkış tarihinde bir değişiklik yok; işletim sisteminin 2015 ilkbaharında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu bilginin yanında yine aynı kaynaklar, Windows 9'un Windows 8.1'e göre daha fazla masaüstü işlevi sunacağını, fare ve klavye kullanıcıları için dokunmatiğin isteğe bağlı olacağını söylüyorlar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196