İnternetten telefon sipariş etti ama salatalık geldi!

İnternetten telefon sipariş etti ama salatalık geldi!

Yusuf Kurnaz adlı bir vatandaş internet üzerinden telefon sipariş etti. Kapıda kutuyu açmadan önce ödeme yapan kurnaz gelenleri görünce şok oldu. Dolandırıldığını anlayınca da sitede yazan numarayı aradı ama ya dalga geçtiler ya da telefonu açmadılar. Şimdi ise...

Bir internet sitesinden cep telefonu siparişi veren Yusuf Kurnaz, gelenleri görünce şok oldu. İnternet üzerinden telefon alan ve kapıda kutuyu açmadan nakit ödeme yapan kurnaza oyuncak telefon ve salatalık gönderildi. Telefona kapıda 900 TL ödeyen adam daha sonra siteyi aradı ama doğru düzgün ilgilienen olmadı. Şimdi ise polisa başvurdu.

Olayın ardından polise başvuran Kurnaz, giden 900 lirasından çok kutunun içinden salatalık çıkmasına kızdığını söyledi.

Sitede yazan telefonu aradığında ise ya yüzüne kapandığını ya da, 'Niye salatalık çıkmış? Biz domates gönderdik.' diye alay edildiğini aktardı.

REKLAMA TIKLADI İKNA EDİLDİ

Muğla'nın Marmaris ilçesinde bir otelde cankurtaran olarak çalışan Kurnaz, internette rastladığı bir siteden kampanyalı cep telefonu almak istedi. "Hemen Satın Al" butonunu tıklayan Kurnaz'ı, beş dakika geçmeden siteden bir kişi aradı ve kampanyalı telefon konusunda ikna etti. Yusuf Kurnaz da sipariş verdi. Üç gün sonra bir kargo geldi.

OYUNCAK TELEFON VE SALATALIK

Açmadan önce 900 lira ödeyen Kurnaz, kutuda oyuncak bir telefon ve küçük bir salatalıkla karşılaştı. Gördüğüne inanamayan Kurnaz, kargo yetkilisinin de parasını geri vermemesi üzerine site ve kargo yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulundu.

Giden parasından çok kutunun içinden çıkan salatalığa morali bozulan Kurnaz, "Hem dolandırıyorlar hem de kendilerince espri yapıyorlar." dedi.

Başkalarının da dolandırılmaması için davacı olduğunu belirten Kurnaz, kutudan çıkan salatalığı yedi.

671
Bu Haber için yorum yapabilirsiniz 21.04.2014 10:16:27 54.204.217.249
Yorumlar()

İlgili Haberler

Son Eklenenler

Çok Okunanlar