Öne Çıkanlar Habib Korkmaz Kuş Serisi açlık İstanbul güreş

Yine yeni yeniden Ronaldinho!!!

İddialara göre Ronaldinho'nun menajeri Beşiktaş'a yeniden görüşmek için haber gönderdi ve bu haber siyah beyazlı camiada büyük heyecan yarattı.

Yine yeni yeniden Ronaldinho!!!
Brezilya medyasından Globo Esporte gazetesine konuşan Atletico Mineiro Başkanı Kalil, "Ronaldinho ile saat 5'te görüştük. Anlaşmamız sadece 5 dakika sürdü. Ancak avukatların hukuk dilinde yaptığı konuşmalar bizi birazcık sıktı hatta kendi aramızda da şakalaştık" ifadelerini kullandı. Ronaldinho'nun kulübüyle 1 yıl daha sözleşmesini uzattığı ve Mineiro taraftarlarının rahat bir nefes aldığı belirtildi.
 
İLK HABERLER OLUMLUYDU
 
Ronaldinho'ya yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Brezilyalı futbolcunun, sözleşme şartlarına ilişkin yükümlülüklerini yerine getiremeyen kulübü Atletico Mineiro ile olan sözleşmesini feshetme kararı aldığı iddia edilmişti. Atletico Mineiro Kulübü Başkanı Alexandre Kalil ile görüşen Ronaldinho'nun menajeri ve ağabeyi Roberto Assis'in, sözleşme feshi için gereken 200 bin dolarlık cezayı ödeyeceği ve yıldız futbolcuyu daha önce renklerine bağlamak isteyen Beşiktaş ile yeniden masaya oturacağı öne sürülmüştü.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196