Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

ŞOK! Cüneyt Çakır hastaneden ...

Gençlerbirliği ile Karabükspor arasında rahatsızlanarak oyunu terk eden Cüneyt Çakır bugün hastaneden taburcu oldu. 4 gündür hastanede yatan başarılı hakemimiz Cüneyt Çakır'ın kaldığı hastaneden taburcu olması sonucunda sevenleri yanız bırakmadı. Özellikle son yıllarda ülkemizi başarılı ile temsil eden Cüneyt Çakır'ın taburcu olması bir çok spor adamının sevindirdi.

ŞOK! Cüneyt Çakır hastaneden ...

Vucünda  hava birikmesi sonrası rahatszılanarak hastaneye kaldırılan hakemimiz Cüneyt Çakır kaldırıldığı hastaneden bugün taburcu oldu. Yaşadığı hastalık yüzünden zor günler geçiren Cüneyt Çakır'ın 7 -8 gün sonra tekra antremanlarına başlaması bekleniyor. 

FIFA kokartlı Hakem Cüneyt Çakır, Hastane çıkışında basın mensuplarına açıklama yaptı. Çakır, futbol camiasının güzel bir camia olduğunu belirterek, 7-10 gün arasında antrenmanlara başlayarak tekrar sahalara döneceğini ifade etti.

Hastane yönetimi, doktorlar ve personeline teşekkür eden Çakır, "Burada kaldığımız 4 günlük süre boyunca bize çok iyi baktılar. Bu kadar kısa sürede buradan çıkmak nasip oldu. Bu süre zarfı içerisinde buraya gelerek beni ziyaret eden başta Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç olmak üzere Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören'e ve yönetim kuruluna, Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Zekeriya Alp'e ve hakem arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yalnız bırakmadılar beni. Ne kadar büyük bir aile olduğumuzu burada bir kez daha yaşadım. Futbol camiası gerçekten güzel bir camia. Bir kez daha bu camianın üyesi olmanın gururunu yaşadım. En büyük teşekkürü de beni tanımasalar da ettikleri dualar ve yolladıkları mesajlarla sağlığım için dua eden tüm Türk halkına ederim. İnşallah kısa zaman zarfında 7-10 gün arası antrenmanlara başlayıp tekrar sahalara döneceğim" dedi.

DR. TOKAT: "BU HASTALIK MESLEKİ KARİYERİNİ ETKİLEMEZ"

Çakır'ın ameliyatını gerçekleştiren Göğüs Cerrahisi Uzmanı Arif Osman Tokat ise yaptığı açıklamada, "Cüneyt Bey'in hastalığı çok sık gördüğümüz bir hastalıktır. Yapılan ameliyat ve sonrasındaki tedavinin herhangi bir ekstra özelliği olan bir durum gelişmedi. Beklediğimiz sürede beklediğimiz gibi uygun şekilde tedavisi tamamlandı. Bundan sonra olacağını tahmin etmiyoruz. Sebebi belli olmayan hava birikmesi diye tarif edebiliriz. Sebebi belli olmadığı için de oradaki mekanik işlemin daha çabuk olmasını sağlayıcı girişimlerde bulunuyoruz. Yüzde 50 civarında bir hava birikmesi mevcuttu. Bu hastalık mesleki kariyerini etkilemez. Bundan sonra dikkat etmesi ve koruyacağı bir şey yok. Tekrarlayacaksa şimdi olduğu gibi tekrarlayacak. Enfeksiyona bağlı olsaydı süreç böyle işlemezdi. Bu kadar çabuk iyileşemezdi" ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196