Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Selçuk İnan'dan Prandelli açıklaması! Şok sözler

Bugün Gaziantepspor ile oynanan maç öncesi Selçuk İnan'ın söylediği iddia edilen söz sonrası Selçuk İnan konuya açıklık getirdi. Gaziantep deplasmanına geldiği sırada bir taraftarın Prandelli gitti artık oynarsınız sözlerine karşılık Şükür gitti kurtulduk dediği iddia edilen Selçuk İnan maçtan sonra çok önemli açıklamalarda bulundu. Selçuk İnan'ın söylediği sözler böyle bir şeyin tamamen uydurma olduğu ve bu konuya itibar edilmemesi gerektiği gelen bilgiler arasında.

Selçuk İnan'dan Prandelli açıklaması! Şok sözler

Galatasaray'ın başında en çok eleştirilen oyuncu konumunda bulunan Selçuk İnan'ın dün söylediği iddia edilen sözler sonrası bugün açıklama Selçuk İnan'dan geldi. Prandelli hakkında söylediği şok sözler sonrası büyük tepki toplayan Selçuk İnan'ın Gaziantepspor maçı sonrası basına yaptığı açıklamalar olayın aslında öyle olmadığını gözler önüne serdi.  Son günlerde artan baskılar sonrasıda konuşan Selçuk İnan'ın cevapları haberimizde. 

Sarı Kırmızılı takım ile Prandelli'nin yollarının ayrılması sonrasında Gaziantep deplasmanına giden Galatasaray kafilesini Gaziantep Galatasaray Futbol Okulu'nun küçük sporcuları karşılaşmış ve bir küçük sporcu tarafından Selçuk İnan'a söylenen söz sonrasında oyuncunun verdiği cevap ile ilgili iddialar büyük yankı yaratmıştı.

Cesare Prandelli ile yollarını ayıran Galatasaray bu ayrılık sonrasındaki ilk karşılaşmasında Gaziantepspor ile deplasmanda karşılaştı.

Gaziantep'e akşam üzeri ulaşan Sarı Kırmızılı kafile kalabalık tarafından büyük bir sevgi seli ile karşılandı. Prandelli ile alınan kötü sonuçlar sonrasında alınan zorlu Gaziantepspor galibiyeti ile birlikte büyük bir huzursuzluk ortamı da az da olsa geçmiş oldu.

Galatasaray kafilesini Gaziantep Galatasaray Futbol Okulu küçük sporcuları çiçekler vererek karşıladı. Bir küçük taraftarın Selçuk İnan'a hoca da gitti artık çıkışa geçin gibisinden sözlerinin sonrasında tecrübeli futbolcu Selçuk İnan Şükür kardeşim kurtulduk daha iyi olacağız şeklinde  bir şok yanıt verdiği öne sürüldü.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196