Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Selçuk İnan'dan Hamzaoğlu yorumu

Galatasaray'da bugün yaşanan önemli bir gelişme sonrası takımın en önemli isimlerinden olan Selçuk İnan yeni hocaları Hamza Hamzaoğlu hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. Özellikle bu sezon taraftar ile arası bozuk olan Selçuk İnan'ın Hamza Hamzaoğlu geldikten sonra her şeyin düzeleceğine inanmasını söylemesi ne kadar mutlu olduğunu açıkladı.

Selçuk İnan'dan Hamzaoğlu yorumu

Bu sezon adeta tel tel dökülen Galatasaray'da en çok eleştirilen oyuncuların başında gelen Selçuk İnan Galatasaray'ın yeni hocası Hamza Hamzaoğlu hakkında çok çarpıcı ifadelr kullandı. Türk hoca olan Hamza Hamzaoğlu ile çalışmaktan mutltluk duyacaklarını söyleyen Selçuk İnan'ın perfromansı bakalım nasıl etkilenecek. 

Galatasaray'da yönetiminin Hamza Hamzaoğlu tercihi, takım içinde oyuncular tarafından olumlu karşılandı. Özellikle Selçuk İnan ve Burak Yılmaz başta olmak üzere yerli oyuncular Hamzaoğlu ile çalışacak olmaktan dolayı duydukları sevinci dile getirdiler.


Gaziantep yolculuğu sırasında ve havalimanında durum değerlendirmesi yapan futbolcular, Hamzaoğlu tercihini yerinde buldu. Milli takımda birlikte çalışan Selçuk İnan, Burak Yılmaz, Semih Kaya, Hamit Altıntop, Umut Bulut, Olcan Adın, Hakan Balta ve Tarık Çamdal genç teknik adam için olumlu görüş belirtti.


Kaptan Selçuk İnan, Gaziantep'te havalimanında yaptığı sohbette, "Hamza Hamzaoğlu tercihi bizim için çok iyi oldu. İstikrarlı ve oyuncuları iyi tanıyan bir teknik direktör. Takımın çoğunu Milli takımdan tanıyor. Başarıya ulaşacağımıza inanyorum" dedi.

Sarı kırmızılı ekipte Hamzaoğlu ile başlayacak süreçte yerli oyuncuların takımın iskeletini oluşturması beklenirken, yönetim Prandelli dönemindeki istikrarsız kadro yapısını geride bırakmayı hedefliyor.
İtalyan teknik direktörün Spor Toto Süper Lig'de ve Şampiyonlar Ligi'nde sahaya sürdüğü farklı kadrolar, oyuncular arasında da sıkıntılara yol açmıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196