Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Milli takımın başına Alex De Souza!

Türk Milii takımı yardımcı antrenörü olan Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray ile anlaşması sonrası bugün gündeme düşen bu iddia ortalığı bir anda sardı. Fatih Terim'in yardımcılığı için ismi geçen Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Alex De Souza hakkında çok önemli bir iddia ortaya atıldı ve yardımcı antrenörün Alex De Souza olacağı açıklanması şok etkisi yarattı.

Milli takımın başına Alex De Souza!

Ve bugün sosyal medayada dolanan konuların başında gelen Alex De Souza Milli takıma haberleri sonrası ortalık resmen yıkıldı. Galatasaray'ın Hamza Hamzaoğlu ile anlaşması sonrası boşalan yardımcı antrenörlük görevine Alex De Souza'nın getirileceği haberleri şok etkisi yarattı.

Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray'ın başına geçmesinin ardından milli takımda Fatih Terim'in yardımcısı kim olacak sorusu sorulmaya başlandı.Alex De Souza milli takıma iddiası gündeme bomba gibi düştü!

Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray ile anlaşmasının ardından henüz kısa bir süre geçmesine rağmen bomba bir iddia ortaya atıldı.

Fenerbahçe 'nin eski oyuncusu Alex De Souza, Fatih Terim'in yeni yardımcısı olacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. 

Hürriyet'ten Cem Ali Çinkılıç'ın haberine göre; Fenerbahçe'den ayrılarak ülkesi Brezilya'ya dönen ve futbola başladığı takımı Coritiba'da 3 yıl forma giydikten sonra bu sezon aktif futbol hayatını bırakacağını açıklayan Brezilyalı yıldızın adı Türkiye Milli Takımı ile anıldı. Milli takımda Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Hamza Hamzaoğlu'nun, Galatasaray teknik direktörü olmasıyla boşalan göreve Alex'in geçeceği iddia edildi.

Brezilyalı yıldızın Türkiye'ye olan bağlılığını herseferinde dile getirmesi, Türkiye'yi ikinci vatanı olarak görmesi, ailesinin de Türkiye'ye geri dönme isteği ve federasyon yetkilileri ile olan yakın ilişkisinden dolayı bu ismin ön plana çıkması ortaya atılan iddiaları güçlendirdi. Fakat bu iddia henüz netlik kazanmadı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196