Öne Çıkanlar Mağara Mahallesi silahlı ve kar maskeli Yetimler Gecesi samsung-s6 edge tür işçiler

Milli Takım primleri FETÖ'ye gitmiş

FETÖ'nün eski futbol imamı olarak bilinen Said Alpsoy 2002 dünya kupası A Milli Takım futbol primlerinin Pensilvanya'ya gittiğini söyleyerek götüren futbolcunun ise Arif Erdem olduğunu iddia etti.

Milli Takım primleri FETÖ'ye gitmiş
Fetullahçı Terör Örgütü'nün eski futbol imamı olarak bilinen Said Alpsoy, futbol camiasındaki tanıklıklarını ve iddialarını anlatmayı sürdürüyor. FETÖ'nün eski futbol imamı Said Alpsoy, bu kez Fethullah Gülen'e para götüren eski futbolcuyu ve FETÖ'ye katıldığı için Fatih Terim'in uyardığı futbolcuyu açıkladı. Fotomaç gazetesine konuşan Said Alpsoy, "Türkiye 2002'de dünya üçüncüsü olunca takıma prim dağıtıldı. Emre, Okan, Hakan Şükür, Hakan Ünsal ve Arif bu primlerden para topladı. Toplanan para 250 bin veya 500 bin dolardı. Bu parayı Pensilvanya'ya Arif Erdem götürdü. Gülen daha sonra Arif'e methiyeler düzdü" dedi.

FATİH TERİM'DEN UYARI


Ünlü futbolcu Emre Belözoğlu'na da dikkat çeken Said Alpsoy, "O dönemde Fatih Terim, Emre'yi 'Fetullahçılarla ilişkini kes. Bunlar geleceğini karartır. Takımda böyle bir şeye izin vermem' diye uyarmıştı" dedi.

Fethülahçı Terör Örgütü'nün Fenerbahçe'yi de "ele geçirmek" istediğini söyleyen Said Alpsoy, "Gülen, Hacı Kemal Erimez'in F.Bahçe yönetimine girmesini istiyordu. Sonra ne oldu bilmiyorum. Birisini yönetime soktular mı araştırmak lazım" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196