Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

Hayret! Rıdvan Dilmen FB'yi eleştirdi

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen bugün oynanan Fenerbahçe Eskişehirspor maçı sonrası hakem Tolga Özkalfa'nın verdiği penaltı kararını eleştirdi. Koyu Fenerbahçeli olan Rıdvan Dilmen'in ilk kez bu kadar bariz bir şekilde Fenerbahçe lehine verilen kararı eleştirmesi izleyenlerde şok etkisi yarattı. Özellikle son yıllarda devamlı Fenerbahçe'yi savunan tavırları ile öne çıkan Rıdvan Dilmen'ın bugünkü yorumu çok konuşulacak cinsten.

Hayret! Rıdvan Dilmen FB'yi eleştirdi

Ve güne damga vuran hakem kararları sonrası NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ilk kez Fenerbahçe'yi eleştirdi. Son yıllarda Fenerbahçe'nin medyada en güçlü isimlerinin başında gelen Rıdvan Dilmen'in hakemin verdiği tartışmalı penaltı kararı sonrası haksız bir penaltı olduğunu ve bu konuda Eskişeirspor'a haksızlık yapıldığını açıklaması Fenerbahçelileri kızdırdı. 

Rıdvan Dilmen'nin yaptığı buyorum sonrası Fenerbahçe cephesinden bir çok tweet atıldı ve bu konuda Rıdvan Dilmen'in haksız olduğu kanısına varıldı. 

Rıdvan Dilmen, Sarı Lacivert Fenerbahçe- Eskişehirspor maçında hakemin verdiği penaltı kararını yorumladı.

Sarı Lacivert Fenerbahçe ile Eskişehirspor'u karşı karşıya getiren maçta 4 gol oldu. Birçok tartışmalı pozisyonun yaşandığı maçta, bilhassa nihai dakikalarda Eskişehirsporlu oyuncu Berkay'ın koluna temas eden toptan sonra hakem Tolga Özkalfa'nın penaltı noktasını gösterişi gündeme oturdu. 

Konuyla ilgili olarak pozisyonun kahramanı Berkay Dabanlı: ''Penaltı pozisyonu doğru değildi. Hakem ilk evvel vermedi 2 saniye sonra kararını değiştirdi. Ne düşündüğünü Allah bilir'' açıklamasını yaptı.

Rıdvan Dilmen'in de pozisyonla ilgili düşüncesi çok açıktı. Ünlü spor yazarı penaltıyla ilgili olarak "Penaltıyı tartışmaya gerek yok, bence penaltı değil. Penaltı dersek insanlar bizle dalga geçer" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196