Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

Hamza Hamzaoğlu için Fatih Terim'e gidildi.

Galatasaray'da son günlerde en çok tartışılan teknik direktör sonunda belli oldu ve Hamza Hamzaoğlu yeni hoca adayı oldu. Peki Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray'ın başına geçmesinin hikayesi ise çok ilginç . Özellikle Galatasaray ile yollarını sorunlu bir eşkilde ayıran Fatih Terim'den onay alınması sonrası taraftarların tepkisi ne olacak en çok merak edilen konuların başında geliyor. İşte Hamza Hamzaoğlu 'nun Galatasaray hikayesi.

Hamza Hamzaoğlu için Fatih Terim'e gidildi.
Ve taraftarların istediği oldu Galatasaray Cesare Prandelli ile yollarını resmen ayırdı. Takımın başına getirilmesi için konuşulan Hamza Hamzaoğlu 'nun görüşmelerinden önce eski hoca Fatih Terim'in onayının alındığı haberi gündeme bomba gibi düştü. Milli takımda beraber görev yapan Hamza Hamzaoğlu ve Fatih Terim'in bakalım Galatasaray kararı nasıl olacak. 

Prandelli döneminin bitmesinin ardından Galatasaray Hamzaoğlu ile anlaştı ancak öncesinde Fatih Terim'in de kapısı çalınmış Cesare Prandelli ile yöntemlerini ayıran Galatasaray'da teknik patronluk koltuğuna kimin oturacağı belli oldu. Sarı­Kırmızılılar henüz önce futbolcu olarak Galatasaray'da 2 defa şampiyonluk yaşayan, son olarak da A Ulusal Takım'da yardımcı alıştırman sıfatıyla çalışan Hamza Hamzaoğlu ile anlaştı.

İLK TEKLİF 30 EKİM'DE GİTTİ

5 AYLIK SÖZLEŞME

Milli Takım'ı bırakmıyor.Taraftar tercihi beğendi Nüfus kağıdına 17 yaşında kavuştu! Hamza Hamzaoğlu'nun enteresan hayat hikayesiden satır başları: 2­ Sorgu sualden sonra oturma izni alır ve İzmir'e yerleşirler. Ailece Hamzaoğlu soyadını alırlar. Fakat hâlâ nüfus kâğıtları yoktur. Zira soruşturmalar sürüyordur. 5­ Hamza'nın bir sonraki durağı ise 1991 yılında imzaladığı Galatasaray olur. Burada hocası, Mustafa Denizli'dir. 4 yil takımda kalır. Feldkamp ve Hollman ile 2 şampi­ yonluk yaşar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196