Öne Çıkanlar çanakkale Ahmet Nedanlı Arif Subaşoğlu Ali Karamık ABD

Drogbasaraylı kalacak...

Galatasaray'da Drogba'dan açıklama..Amerika'ya transfer olacağı yönündeki haberlere sosyal medya üzerinden cevap veren Drogba Galatasaray'da kalacağını ve tarih yazmak ve başarılar kazanmak için buradayım dedi ve taraftalraın yüreğine su serpti..

Drogbasaraylı kalacak...
Didier Drogba, sosyal medya hesabı olan ınstagramdan takipçilerine şunları yazdı
 
 "Son günlerde hakkımda bir çok söylenti çıktı, ilgilenmiyorum bu ne ilk ne de son. Başarılar kazanmak ve  takımımda tarih yazmak için buradayım. Hiçbir şey beni hedeflerimden saptıramaz. Tüm taraftarlarımızla beraber sezon sonuna kadar kazanmaya devam edelim"
 
OLCAY: DROGBA GELDİĞİ GÜNDEN BERİ...
Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Drogba’nın vereceği kararı beklediklerini söyleyen Galatasaray 2. Başkanı Özkan Olcay, “Drogba büyük bir futbolcu. Futbolcu olduğu kadar Drogba, insani yanlarıyla da Galatasaray’a büyük çapta sempatist bir oyuncu. Dünyanın her tarafında tanınan bir insan. Yaşı da belirli bir yere geldiği için ve Drogba dünyanın her yerinde aranan bir kişilik olduğundan dolayı, bazı arayışlar içerisinde olabilir.
 
Galatasaray, bu durumda Drogba’nın vereceği her karara saygılı olacaktır. Ama şurası mutlak ki; Drogba geldiği günden bu yana Galatasaray’a artı bir değer kazandıran ve karakterli bir sporcudur” ifadelerini kullandı.Galatasaray

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196