Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos Futbol çanakkale

Cenk Tosun'un ağrısı farklı!

Beşiktaş'ın sakat oyuncularından Cenk Tosun bir süre daha sahalardan uzak kalacak gibi. Cenk Tosun'a kasık ağrısı teşhisi konulmasının ardından hemen tedaviye başlandı. Emre Metin'in kemiğinde ki çatlak İstanbul'da tedavi edilecek.

Cenk Tosun'un ağrısı farklı!
 Beşiktaş'ın yakası sakatlıklardan bir türlü kurtulmuyor. Ouncularının çoğu bu yüzden zor günler geçiriyor. Beşiktaş'ta sakatlıkları sebebi ile idmana çıkmayan Cenk Tosun ve genç kaleci Emre Metin'in sağlık durumları belli oldu.Beşiktaş'ın sakat oyuncularından Cenk Tosun bir süre daha sahalardan uzak kalacak gibi. Cenk Tosun'a kasık ağrısı teşhisi konulmasının ardından hemen tedaviye başlandı. Emre Metin'in kemiğinde ki çatlak İstanbul'da tedavi edilecek.
Kulüp Doktoru Ertuğrul Karanlık, Cenk Tosun'a kasık ağrısı teşhisi koyulduğunu ve tedavisine başlandığını bildirdi.

Gaziantepspor'da oynarken de kasıklarından sürekli rahatsızlık duyan ve 3 Haziran'da ameliyat olan Cenk Tosun'un ağrılarının devam etmesi üzerine iğne tedavisine başlandı.

Bu arada, dünkü antrenmanda sağ el bileğinden sakatlanan kaleci Emre Metin'in çekilen MR sonucuna göre radius kemiğinde çatlak meydana geldiği tespit edildi.Emre Metin'in Türkiye'ye dönmesi ve tedavisinin İstanbul'da yapılmasına karar verildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196