Öne Çıkanlar samsung-s6 edge silahlı ve kar maskeli Yetimler Gecesi Mağara Mahallesi tür işçiler

Çan Spor Salonu yenilenecek

- AK Parti Grup Başkanvekili Turan: "Değişikliklerin en kısa zamanda tamamlanmasıyla spor salonumuz yeni yüzüyle gençlerimize, sporcularımıza hizmet etmiş olacak"

Çan Spor Salonu yenilenecek

ÇANAKKALE (AA) - Çan Spor Salonu'nun yenileneceği bildirildi.
AK Parti Grup Başkanvekili, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, yaptığı açıklamada, "alçak darbe kalkışması"nın üzerinden iki haftaya yakın sürenin geçtiğini bildirdi.
Milletin vergileriyle donatılmış, milletin emrinde olması gerekirken ordunun içinde yuvalanmış bir kısım FETÖ üyesi darbecinin milletine ihanet ettiğini belirten Turan, "Bu kalkışmanın ortaya çıkardığı olumsuzlukları telafi etmek için hükümetimiz ve yetkili birimler hassas bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Biz milletin vekilleri olarak milletimize, memleketimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Nasıl ki 7 Haziran sonrası belirsizlik sürecinde Çanakkale'ye irili ufaklı bir çok yatırım gündeme geldiyse bugün de aynı durumdayız." dedi.
Turan, Çan Spor Salonu'nun ihtiyaçlar doğrultusunda A'dan Z'ye yenileneceğine işaret ederek, şunları kaydetti:
"İhale neticesinde salonumuzun parke taşları, çatının bir bölümü değişecek. Tuvaletler yenilenecek. İç ve dış boyası yeniden yapılacak. Ayrıca seyirci bölümündeki koltuklar yenilenecek, salona skor tabelası takılacak. Çan'ımıza hayırlı olsun. Değişikliklerin en kısa zamanda tamamlanmasıyla spor salonumuz yeni yüzüyle gençlerimize, sporcularımıza hizmet etmiş olacak. 15 Temmuz gecesinden bugüne darbe kalkışmasına karşı dik duran milletimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Kahraman milletimize hizmet etmek bizim için en büyük onur."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196