Öne Çıkanlar yapar 1 Ağır Yaralı sağlık haberleri LANDCOM su kayağı

Beşiktaş'a sempatim var ama... Beni ben yapan iki şeyden biri Galatasaray biri...

Galatasaray, Lucescu, Tuchel, Hitzfeld ve Klinsmann'dan olumsuz yanıt alınca teknik direktör arayışlarına son gaz devam ediyor. Yabancı teknik direktörlerden olumsuz cevap alan Aslan rotasını Türk çalıştırıcılara çevirdi. Galatasaray'ın teknik direktörü olarak düşünülen ilk isim eski Galatasaraylı.... Galatasaray'ın teknik direktörünü öğrenmek için haberimizi okuyun...

Beşiktaş'a sempatim var ama... Beni ben yapan iki şeyden biri Galatasaray biri...

Galatasaray, yabancı hocalardan olumsuz yanıt alınca teknik direktör arayışlarına Türk hocalardan devam ediyor. Fatih Terim'in gitmesinin ardından bir türlü aradığı hocayı bulmayana sarı kırmızılı ekip bu kez Türk hocalara göz dikti. Galatasaray'ın listesinin ilk sırasında eskiden de Galatasaray'ı çalıştırmış olan bir isim var. Mustafa Denizli. Denizli, Beşiktaş'a sempatisi olduğunu belirterek; "Beşiktaş'a sempatim var ama Hayatta beni ben yapan iki şey var biri Altay, biri de Galatasaray" dedi. 

Galatasaray 'a teknik direktör olacak mı? Başkan Ünal Aysal ile görüştü mü? Teklif gelirse kabul eder mi? Kısacası Mustafa Denizli Galatasaray'ın başına tekrar geçecek mi? Geçtiğimiz Eylül ayında Aysal ile yediği yemekten sonra ilişkileri nasıl gitmişti?
Adı artık tüm medyada Galatasaray için 'tek çare' olarak geçen tecrübeli teknik adam, şunları anlattı:

"Ünal Bey ile geçtiğimiz senenin sonunda Fatih'n ayrılışının ardından yemek yedik. Uzun uzun konuştuk. O günkü şartlar gereği beraber çalışamadık. Bugünlerde herkes beni arayıp Galatasaray'ın başına geçip geçmeyeceğimi soruyor. Ama bu soruyu Galatasaray'a sormak gerekiyor. Benim açımdan cevap verilebilecek bir durum değil. 

Ben Galatasaray'da Mustafa Denizli oldum. Galatasaray'da çalışırken de Beşiktaş 'a sempatim olduğunu söylemiştim. Ama benim yuvam Galatasaray'dır. Çünkü beni ben yapan iki yer var bu hayatta. Biri Altay, biri Galatasaray. Yaşadıklarımız unutulmaz. Bana kattıkları inanılmaz. Galatasaray çok büyük bir camia. Orada hem benim geçirdiğim süre hem de Galatasaray'ın benimle geçirdiği süreç çok keyifliydi. Tekrarı olur mu? Herkes arayıp soruyor. Ama şu anda gerçekten bunu cevap vermem doğru değil."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196