Öne Çıkanlar mani İpek acar açlık 1. Hasat Bayramı Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Süngü:

- "Hem yönetim kurulu olarak bi, hem de tüm kent şampiyonluğa inanmış ve kenetlenmişti. Şampiyon olacağımızı biliyorduk"

Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Süngü:

BALIKESİR (AA) - Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Bilgen Süngü, takımın PTT 1. Lig'e yükselmesinin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Hem yönetim kurulu olarak biz, hem de tüm kent şampiyonluğa inanmış ve kenetlenmişti. Şampiyon olacağımızı biliyorduk." dedi.

Süngü, Bandırmaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Recep Kılıç ile gerçekleştirilen basın toplantısında yaptığı konuşmada, şampiyonlukta emeği geçen herkesi kutladı.

"Hem yönetim kurulu olarak bi, hem de tüm kent şampiyonluğa inanmış ve kenetlenmişti. Şampiyon olacağımızı biliyorduk" diyen Süngü, Bandırma 17 Eylül Stadı'nın, PTT 1. Ligi standartlarına uygun duruma getirilmesi amacıyla hemen girişimlerde bulunduklarını belirterek konuyla ilgili Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan ile görüşerek, stadın standartlara uygun duruma getirilmesi için çalışma başlatılmasını istediklerini söyledi.

Süngü, gelecek hafta bu konuda ön çalışma yapmak üzere Ankara'dan bir ekip geleceğini dile getirerek "Öte yandan yeni sezonu hızla planlıyoruz. Yapılacak her transfer çalışması, şeffaf bir biçimde sosyal medyadan kamuoyuna duyurulacak. Bandırmaspor için sponsor arayışları da sürüyor. İlk olarak İtalyan LGA firması ile sponsorluk anlaşması imzaladık. Esnaf ve iş adamlarımızdan bu konuda destek ve katkı bekliyoruz." ifadelerini kullandı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196