Öne Çıkanlar İstanbul görüldü güreş trafik kazası açlık

Veysel Tiryaki'ye tam destek

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, AK Parti Altındağ ilçe teşkilatıyla “Dayanışma Gecesi”nde bir araya geldi. Altındağ Kültür Sarayı'ndaki etkinliğe yaklaşık bin kişi katıldı.

Veysel Tiryaki'ye tam destek
Geceye katılan Altındağlılara ‘gönüldaşlar’ diyerek seslenen Başkan Veysel Tiryaki “Altındağ’da azmin, mücadelenin ve kararlılığın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Dayanışma gecesine Başkan Veysel Tiryaki’nin eşi Saadet Tiryaki’nin yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Karaca, AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları tam kadro katıldı.


“Gönüllere seslenerek hizmet ediyoruz.”
Başkan Tiryaki, yaptığı konuşmada 50 yıl boyunca ihmal edilen Altındağ’ın cazibe merkezi haline geldiğini ifade ederek Altındağ’ın sadece yurt içinde değil yurtdışında da tanındığını söyledi. Ortaya koyduğu şeffaf ve adaletli çalışmalarla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Tiryaki, Altındağ’ın her geçen gün daha da geliştiğini vurguladı. Vatandaşların gönlüne seslenerek hizmet ettiklerini belirten Tiryaki, Altındağ’ın hak ettiği değeri kazanması için ilk günden beri heyecanla çalıştıklarını söyledi.

“Yaptığımız her işten alnımızın akıyla ayrıldık.”
Başkan Tiryaki sözlerine şöyle devam etti:
“Altındağ’ın kısa sürede kazandığı bu ivme kimsenin aklına gelmezdi. Bir araya geldiğimiz bu salon, bir zamanlar kimsenin giremediği Çinçin’e yapıldı. Ve şu anda Ankara’nın en modern tesisi... AK Parti adına yola çıkmış bir belediye başkan adayı olarak samimiyetimle söylüyorum, tüm bunları siz Altındağlılarla birlikte yaptık. Yolumuz bir, Altındağ sevdamız bir…”

Halkın düşüncesinin sandığa da yansıyacağına inandığını belirten Tiryaki, demokrasiye her zaman inandığını kaydetti. Başkan Tiryaki, yaptıkları her işten alınlarının akıyla ayrıldıklarını dile getirerek kısa süre sonra yapacakları seçim programının da Altındağ’a yakışır bir şekilde olacağını müjdeledi. Altındağ’da oturmaktan gurur duyduğunu söyleyen Başkan Tiryaki “Burası benim evim sizler de ailemsiniz.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196