SİYASET:
Melih Gökçek, Mansur Yavaş'ı fena kızdıracak
Melih Gökçek, geçtiğimiz günlerde bir önceki seçimde Mansur Yavaş'ın partisi olan MHP'nin yüzde 45.5 oyla birinci geldiği Beypazarı'nda rakibine meydan okudu. Ankara Büyükşehir Belediyesi için yapılan yarış gün geçtikçe kızışıyor. Şimdiye kadar anketlerde sürekli önce çıkan AK Parti yüzde 50'nin üzerinde oy alıyor görünüyor.

ARADAKİ FARK 19.8'E ULAŞTI

Gökçek aynı Beypazarı'nda kendisinin galip geleceğini göstermek için anket şirketlerini bu ilçeye davet etti. Ardından ORC isimli anket şirketinin Beypazarı'nda yaptığı araştırma sonucuna göre Gökçek haklı çıktı. Buna göre AK Parti yüzde 54'lük oy ile bu ilçede birinci parti oldu. Son rakamlara göre Gökçek ile Mansur Yavaş arasındaki fark 19.8'e ulaştı.


'SADECEBEYPAZARI'NDA ANKET YAPMAYA DAVET EDİYORUM'

AK Parti Belediye Başkan Adayı Melih Gökçek, sıklıkla kullandığı sosyal paylaşım sitesi Twitter aracılığıyla Beypazarı'nda yapılan bir anket sonuçlarını paylaşan Gökçek, açıklamasında "Şimdi size Beypazarı'nda bugün 2011 kişi arasında yapılan anket sonuçlarını açıklıyorum; M. Gökçek 60.65, M. Yavaş 31.34, MHP 7.68. Türkiye'deki bütün anketçileri Ankara seçim sonuçlarını almak için, sadece Beypazarı'nda anket yapmaya davet ediyorum. Ve bekliyorum…" ifadelerine yer vermişti.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

İnce: "Kemal abi verdiği sözleri tutmadı"
CHP'de Eylül'de yapılacak olan kurultayda Genel başkan adayı olan CHP eski Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili...

Haberi Oku