Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) Bursa Büyükşehir Belediyesi Musa Karagöz atölye teklifi

İlhan İşbilen istifa etti. AK Parti'den O da istifa etti

AK Parti İmzir milletvekili İlhan İşbilen istifa etti. Meclisteki AK Parti milletvekili koltuk sayısı 318'e düştü. Ak Parti milletvekili İlhan İşbilen kimdir? İlhan İşbilen kimdir?

İlhan İşbilen istifa etti. AK Parti'den O da istifa etti
Ak Parti'den yeni bir istifa haberi geldi. AKP İzmir Milletvekili İlhan İşbilen partisinden istifa etti ve AKP ile yollarını ayırdı. İzmir'den meclise giren İlhan İşbilen kimdir; işte İlhan İşbilen hakkında merak ettiklerini...

İlhan İşbilen Kimdir?

İlhan İşbilen, 1 Nisan 1946'da Edirne Uzunköprü'de doğdu. Babasının adı Muharrem, annesinin adı Kadriye'dir. Sanayici, İş Adamı; İzmir İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi İşletme Bölümünü bitirdi.

Kamu görevlisi olarak birçok kurumda çalıştı. Manisa Maliye Muhasebe Yüksek Okulu Genel Sekreterliği, Dokuz Eylül Üniversitesi Genel Sekreter Vekilliği görevlerinde bulundu. Akyazılı Eğitim Vakfı, Zaman Gazetesi ve Samanyolu Televizyonunda Genel Müdür olarak görev yaptı. Asya Finans Ortaklığı ve Bankanın Murakıplığı ve Türkter Tersanesinin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürüttü. İlhan İşbilen, Ufuk Mayna Denizcilik Limited Şirketi ile Cezayir'de Türk Maritime Limited Şirketi ve Tersanesini kurdu. EVYAP Holding Yönetim Kurulu Üyesidir. Türk Maritime Yönetim Kurulu Başkanlığı, Oruç Reis Denizciler Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği bulunmaktadır. Orta düzeyde İngilizce bilen İlhan İşbilen, evlidir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196