Öne Çıkanlar restoranlar ziyaret iş güvenliği paketi çanakkale şemdinli

Hep destek tam destek...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı başvurusu dosyası TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e verildi. 311 milletvekilinin imzasının bulunduğu dosyayı Çiçek'e; AK Parti Grup Başkanvekilleri Nurettin Canikli, Mustafa Elitaş, Belma Satır ve Ahmet Aydın ile Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop teslim etti.

Hep destek tam destek...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı başvuru formu TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e teslim edildi. Erdoğan'ın başvuru dosyasında 311 milletvekilinin imzası bulunuyor. Milletvekilleriniden tam destek alan Erdoğan'ın dosyasını Çiçek'e Grup Başkanvekilleri urettin Canikli, Mustafa Elitaş, Belma Satır ve Ahmet Aydın ile Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop teslim etti.

 311 milletvekilinin imzasının bulunduğu dosyayı Cemil Çiçek'e veren Canikli, artık cumhurbaşkanlığının temsili değil, hizmet makamı olacağını söyledi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylık başvuru dosyasını AK Parti Grup Başkanvekilleri Nurettin Canikli, Mustafa Elitaş, Belma Satır ve Ahmet Aydın ile Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop teslim etti. 311 milletvekilinin imzasının bulunduğu dosyayı TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e veren Canikli, artık cumhurbaşkanlığının temsili değil, hizmet makamı olacağını söyledi. Canikli “Cumhurbaşkanı artık yürütmenin önemli bir unsuru olacaktır. Cumhurbaşkanları bugüne kadar tepeden inme ve dayatmacı bir yöntemle belirleniyordu. Çatı adayı da tepeden inme bir adaydır” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196