Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos Futbol çanakkale

Hakan Şükür'den zehir zemberek Erdoğan tweeti

17 Aralık operasyonundan bir gün önce Ak Parti'den istifa ederek bütün dikkatleri üzerine çeken Hakan Şükür bugün Başbakan Erdoğan'ın Köşk adaylığını açıklamasının ardından zehir zemberek bir tweet paylaştı. Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığını yorumlayan Hakan Şükür zehir zemberek ifadeler ile dikakt çekti: Hırsızlığı meşru gören bir Cumhurbaşkanı adayı!

Hakan Şükür'den zehir zemberek Erdoğan tweeti

 Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığını yorumlayan Hakan Şükür zehir zemberek ifadeler ile dikakt çekti: Hırsızlığı meşru gören bir Cumhurbaşkanı adayı!

17 Aralık operasyonundan bir gün önce AKP’den istifa eden İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin, "Hayır işleri için hırsızlığı, rüşveti, komisyonu meşru gören dindar bir Cumhurbaşkanı adayı olmak" ifadelerini kullandı.

Şükür, Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı adaylığını Twitter hesabından değerlendirdi.

Şükür, şunları kaydetti:

"Dini değerleri sömüren, sonra da camilerde hırsızlık ve rüşvetten bahsedilmesine müsaade etmeyen dindar Cumhurbaşkanı adayı olmak. Konumu gereği herkesi sevgiyle kucaklaması gerekirken, Ramazan, oruç demeden hala nefret vaizliği yapan bir Cumhurbaşkanı adayı olmak. Hayır işleri için hırsızlığı, rüşveti, komisyonu meşru gören dindar bir Cumhurbaşkanı adayı olmak."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196