Öne Çıkanlar görevden Onsekiz tekne Dresden sıcakları

Erdoğan, Türk vatandaşlara seslendi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Almanya'da Türk vatandaşlara seslendi. İşte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarının satır başları..

Erdoğan, Türk vatandaşlara seslendi

Vatandaşlarımızla, kardeşlerimizle gerçekleştirdiğimiz değerli misafirlerimize hoş geldiniz diyor, teşekkür ediyorum.

"SİZE SELAM GETİRDİK"

Elbette en büyük teşekkürü sizler hak ediyorsunuz. Berlin'in bu büyük salonunu dolduran tüm kardeşlerime, tüm vatandaşlarımıza da teşekkür ediyor, aşkınız, sevdanız, ahde vefanız, muhabbetiniz için her birinize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bugün bir kez daha sizlere Türkiye'deki kardeşlerinizin, akrabalarınızın selamlarını getirdik.

"TÜRKİYE EMİN ELLERDE"

Bugün resmi bir çalışma yemeğinde bir araya geldiğimiz Sayın Şansölye, 'akşam Türk vatandaşlarımıza özellikle selamımızı iletin' dediler. Sizlere selamını iletiyorum. Buradan, Almanya'dan anavatanınızı anbean takip ettiğinizi çok iyi biliyorum. Türkiye emin ellerde. Türkiye emniyet içinde. Türkiye istikrarla büyümeye, huzuruna huzur katarak geleceğe emin adımlarla koşmaya devam ediyor. Türkiye engelleri aşarak, barikatları aşarak, zincirlerini söküp atarak 2023'e doğru kararlı şekilde yükselmeyi sürdürüyor.

"KÜLLERİNDEN AYAĞA KALKAN BİR MİLLETİZ"

Türkiye 2014 yılında tüm zamanların aylık ihracat rekoruyla giriyor. 2013 yılının ilk 9 ayında Türkiye ekonomisi yüzde 4 gelişme kaydetti. Biz küllerinden ayağa kalkan bir milletiz. 230 milyar dolardan milli geliri şu an itibariyle 800 milyar dolarak çıkardık.

Birileri ahkam kesiyor. "Türkiye'de yolsuzluk var" diyor. Yolsuzluk olsa milli gelir 800 milyar dolara nasıl çıkar?

Şu anda biz bütün okullarda kitapları ücretsiz veriyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196