Öne Çıkanlar İstanbul açlık güreş görüldü trafik kazası

Çetin AK Parti'ye verdi veriştirdi! İşte şok sözler

AK Parti İstanbul milletvekili olan Muhammed Çetin bugün partisinden istifa ettiğini duyurmuştu. Siyasi hayatına bağımsız olarak devam edeceğini söyleyen Çetin öyle bir iddia ortaya attı ki... Partiden daha çok kişi istifa eder mi?

Çetin AK Parti'ye verdi veriştirdi! İşte şok sözler
AKP'nin İstanbul Milletvekili olan Muhammed Çetin,aldığı kararla partiden istifa ettiğini duyurdu.Çetin,partinin neden istifa ettiğini de dile getirirken ayrıca daha pek çok kişininde AKP'den istifa edebileceğini iddia etti.

AKP ile meclise giren vekil bundan sonra yoluna bağımsız olarak devam edecek.Yolsuzluk süreci ile ilgili de düşüncelerini ifade eden Çetin"AK Parti maalesef kararmıştır. Varlık sebebini yitirmiş partide kalmak günahlarına ortak olmak olacağından AK Parti'den istifa ediyor, Bağımsız Milletvekili olarak siyasi hayatıma devam ediyorum." dedi.

Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu'nun "partiye zarar verdiği, parti içinde fitne yaratan konuşmalar yaptığı" gerekçesiyle kesin ihraç istemiyle tedbirli olarak Müşterek Disiplin Kurulu'na havale edilmişti.

MUHAMMED ÇETİN KİMDİR?

Muhammed Çetin istifa ederken zehir zemberek sözler söyledi

Muhammed Çetin,16 Kasım 1963'te Eskişehir'de doğdu. Babasının adı Muhterem, annesinin adı Memnune'dir. Öğretim Üyesi Prof. Dr.; Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi İngiliz Filolojisi Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını İngiltere'de Leicester Üniversitesinde dil öğretimi ve eğitim alanında, doktorasını ise Derby Üniversitesinde sosyal-siyasal hareketler alanında tamamladı.

Amerika Birleşik Devletleri Houston, Texas ve East Stroudsburg Üniversitelerinde sosyoloji ve antropoloji dallarında öğretim üyeliği yaptı.

24. Dönemde NATO Parlamenter Asamblesi (NATOPA) Türk Grubu Üyesi oldu.

Çok iyi düzeyde İngilizce, iyi düzeyde Türkmence ile orta düzeyde Fransızca ve Arapça bilen Muhammed Çetin, evli ve 2 çocuk babasıdır

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196