Öne Çıkanlar İstanbul güreş görüldü açlık trafik kazası

Bilal Erdoğan'ın Avukatından Flaş Açıklama

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın avukatı sosyal medyada sık sık yalan haberlere konu olan ifade verme ile ilgili bir açıklama yaptı. Bilal Erdoğan'ın avukatı kendilerine çağrı mektubu gelmediğini ve gelmesi durumunda ifadeye hazır olduklarını belirtti.

Bilal Erdoğan'ın Avukatından Flaş Açıklama
Necmettin Bilal Erdoğan'ın avukatı Ahmet Özel “Müvekkilim sabit ikamet sahibi olup, savcılık makamlarınca yapılacak bir bildirim üzerine ifadeye gitmek için hazır olduğumuzu kamuoyuna arz ederiz” dedi


Özel, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca 25 Aralık'taki soruşturma kapsamında müvekkili Bilal Erdoğan hakkında ellerine ulaşan herhangi bir çağrı kağıdının bulunmadığını bildirdi.

Bu dosya veya başka bir dosyadan müvekkili hakkında yakalama ve gözaltı gibi hiçbir kararın da olmadığını belirten avukat Özel, şunları söyledi:

“Bugün Meclis'te yaşananlar ve bir kısım medyada yer alan müvekkilim hakkındaki haberler, hukuki temele sahip olmayıp tamamen siyasi amaç güden açıklamalardır. Müvekkilim sabit ikamet sahibi olup, savcılık makamlarınca yapılacak bir bildirim üzerine ifadeye gitmek için hazır olduğumuzu kamuoyuna arz ederiz.”


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196