Öne Çıkanlar McDonalds goran pandev kararı Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

AK Parti İstanbul İlçe Belediye Başkan Adayları - Tam Liste

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. AK Parti İstanbul'da Kadir Topbaş ile yarışa girecek. İlçelerde ise adaylar belli oldu. Kesin olarak yer alacak adaylar Erdoğan tarafından tanıtıldı. Şişli'de AK Parti, Mukadder Başeğmez ile Beyoğlu'nda ise Ahmet Misbah ile yarışa girecek.

AK Parti İstanbul İlçe Belediye Başkan Adayları - Tam Liste
AK Parti İstanbul ilçe adayları tam liste - AK Part'nin İstanbul'da yarışacak olan ilçe belediye başkan adayları Başbakan Erdoğan tarafından tanıtıldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Istanbul ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.

Istanbul Sinan Erdem kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen programda adaylar tek tek açıklanarak özgeçmişleri okundu. Adaylar sırayla sahnedeki yerlerini aldı. Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında gözaltına alınıp serbest bırakılan Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, sahneye çağrıldığında tribünlerdeki Fatihliler coşkuyla, "Fatih seninle gurur duyuyor" şeklinde tezahürat yaptı. Beykoz'da yeniden başkan adayı olan Yücel Çelikbilek'in 9 çocuk babası olduğu söylenince salon uzun süre coşku ile alkışladı.

Adaylar tanıtıldıktan sonra Başbakan Erdoğan, Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve adaylar sahneye çıkarak hep birlikte basın mensuplarına poz verdi. Başbakan Erdoğan bir süre adaylarla tek tek toklaşarak konuştu.

Ilçe belediye başkan adayları şöyle: Adalar-Çoşkun Özden, Arnavutköy-Ahmet Haşim Baltacı, Ataşehir-Nimetullah Topu, Avcılar-Bayram Şenocak, Bağcılar-Lokmak Çağrıcı, Bahçelievler-Osman Develioğlu, Bakırköy- Mehmet Emin Ertekin, Başakşehir-Mevlüt Uysal, Bayrampaşa-Atilla Aydıner, Beşiktaş-Zeynel Abidin Okul, Beylikdüzü-Yusuf Uzun, Beyoğlu-Ahmet Misbah Demircan, Büyükçekmece-Celal Babayiğit, Beykoz-Yücel Çelikbilek, Çatalca-Savaş Barutçu, Çekmeköy-Ahmet Poyraz, Esenler-Mehmet Tevfik Göksu, Esenyurt-Necmi Kadıoğlu, Eyüp-Remzi Aydın, Gaziosmanpaşa-Hasan Tahsin Usta, Güngören-Şakir Yücel Karaman, Kadıköy-Hurşit Yıldırım, Kağıthane-Fazlı Kılıç, Kartal-Temurhan Yıldız, Küçükçekmece-Temel Karadeniz, Maltepe-Edibe Sözen, Pendik-Kenan Şahin, Sancaktepe-Ismail Erdem, Sarıyer-Sedat Özsoy, Silivri Tahir Sert, Sultanbleyli-Hüseyin Keskin, Sultangazi-Cahit Altunay, Şile-Can Tabakoğlu, Şişli-Mukadder Başeğmez, Tuzla-Şadi Yazıcı, Üsküdar-Hilmi Türkmen, Ümraniye-Hasan Can, Zeytinburnu-Murat Aydın.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196