Öne Çıkanlar McDonalds goran pandev kararı Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

AK Parti Etimesgut'ta SKM açılışı yapıyor!

30 Mart yerel seçimleri yaklaşırken AK Parti seçim çalışmalarına hız verdi. AK Parti'nin geçen seçimlerde MHP'ye kaptırdığı Etimesgut'ta Rıza Gezer hamlesi yaparak bu ilçeyi yeniden almaya çalışacak.

AK Parti Etimesgut'ta SKM açılışı yapıyor!
30 Mart yerel seçimleri yaklaşırken AK Parti seçim çalışmalarına hız verdi. AK Parti'nin geçen seçimlerde MHP'ye kaptırdığı Etimesgut'ta Rıza Gezer hamlesi yaparak bu ilçeyi yeniden almaya çalışacak. Bugün Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökeçk'in katılımı ile SKM bürosu açılıyor.

AK Parti Ankara teşkilatı bugün büyük bir açılışa imza atıyor. AK Parti Etimesgut Belediye Başkan Rıza Gezer ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in katılımı ile SKM açılışı yapılacak. Yapılacak olan SKM ile seçim çalışmaları bu merkezden yürütülecek.

AK Parti Ankara'nın güçlü ilçelerinden olan Etimesgut'ta Rıza Gezer hamlesi ile seçimlere büyük bir iddia ile giriyor. Rıza Gezer hem siyasi hemde eğitim tecrübesi ile Etimesgut'ta ipi göğüsleyecek gibi.

RIZA GEZER KİMDİR?
1970'te Ankara'da doğdu. işadamı; Azerbaycan Beynelhak üniversitesi'ni bitirdi. İnşaat müteahhitliği görevini yürütmektedir. AK Parti Kurucu Sincan İlçe Başkanlığı ve Ankara il Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Az düzeyde İngilizce bilen Gezer, evlidir.

Rıza Gezer, 12 Haziran 2011 milletvekili genel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ankara 1. bölge 13. sıra milletvekili adayı olarak gösterilmiştir.
Doğum : 01.12.1970
Meslek : İş Adamı
Eğitim : Yüksek Lisans

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196