Öne Çıkanlar yapar 1 Ağır Yaralı sağlık haberleri LANDCOM su kayağı

Recep İvedik 4 filmi için bilet kalmadı

21 Şubat!ta vizyona giren Recep İvedik 4 filmi ilk günden beri bilet sorunu yaşıyor. Filmi merakla bekleyenler sinemalara akın etti. Hal böyle olunca da bilet bulmayanlar oldu. 1 haftalık biletlerin satışının bittiğinin iddia edilmesinin ardından izdiham hala devam ediyor. Bir çok eleştiriye maruz kalsa da biletleri yok satan Recep İvedik 4...

Recep İvedik 4 filmi için bilet kalmadı
Şahan Gökbakar'ın tiplemesiyle hayat bulan Recep İvedik 4 filmi 21 Şubat'ta vizyona girdi. Cuma gününden bu yana bütün seans biletlerinin hemen bittiği Recep İvedik 4 filminin bu kadar çok izlenmesinin nedeni ne?

Recep İvedik serisinin en yenisi olan Recep İvedik 4 ne kadar gişe alacak. Gösterime girdiği Cuma gününden bu yana izdihama yol açmaya devam ediyor.

Şahan Gökbakar filmi olan ve serinin 4. Filmi olan Recep İvedik 4 yine rekora mı koşacak? 21 Şubat Cuma günü gösterime giren Recep İvedik 4 çok beğenildi ve ne kadar komik olduğu sosyal medya yorumlarından anlaşıldı. Peki Recep İvedik 4 neden bu kadar eleştirildi. Bakalım Düğün Dernke filminin rekorunu geçebilecek mi? Şahan Gökbakar herhangi bir kaygısının olmadığını sadece amacının insanları güldürmek olduğunu söylese de üstü kapalı bir savaş olduğu ortada.


.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
şevval kocakaya 5 yıl önce

sinama biletleri ne kadar

banner187

banner196