Öne Çıkanlar yapar 1 Ağır Yaralı sağlık haberleri LANDCOM su kayağı

Meleklerin Mucizesi gerçek mi oluyor? Çok yakında sinemalarda...

Türk sineması hareketli günler yaşıyor. 4 nisan'da vizyona girecek film Meleklerin Mucizesi ile gülmeye hazır olun. Romantik komedi türündeki film ilginç bir maceraya sürüklemeye geliyor. Meleklerin Mucizesi filmi ile mucizelere hazır olun

Meleklerin Mucizesi gerçek mi oluyor? Çok yakında sinemalarda...
Nur Türkşen ve Alev Toprakoğlu Uzma tarafından senaryolaştırılan ve başrollerini Hakan Türkşen’le Gaye Gürsel’in paylaştığı ‘Meleklerin Mucizesi’ filmi 4 Nisan’da vizyona giriyor.

Yapımcılığını Yazz Film Yapım’ın yaptığı filmin yönetmenliğini Biray Dalkıran üstlendi. Filmde ayrıca Altan Erkekli, Cem Kılıç, Ayşen Gruda, Dilek Serbest, Murat Parasayar ve Yıldız Asyalı gibi oyuncular da yer alıyor.

Geçmişin izlerinden kurtulamayan ve kendini affedemeyen Hakan’ın hayatına ışık tutan ‘Meleklerin Mucizesi’ izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Senaryosunu Nur Türkşen ve Alev Toprakoğlu Uzma’nın yazdığı, yönetmenliğini ise Biray Dalkıran’ın yaptığı Meleklerin Mucizesi Yazz Film Yapım tarafından hayata geçiriliyor. Başrollerinde Hakan Türkşen ve Gaye Gürsel’in yer aldığı yapımda Cem Kılıç, Altan Erkekli, Ayşen Gruda, Dilek Serbest, Murat Parasayar ve Yıldız Asyalı yer alıyor. Sürükleyici bir hikayeye sahip olan Meleklerin Mucizesi izleyicisini hem güldürmeyi hem de şaşırtmayı hedefliyor.


‘MELEKLERLE TANIŞMAK İÇİN İYİ BİR FIRSAT...’


Hakan’ın ( Hakan Türkşen ) şanssızlık ve sıkıntılarla dolu yaşamının, meleğinin ( Gaye Gürsel ) hayatina girmesi ile değişimini anlatan umut dolu bir film, seyircinin de meleklerle tanışmasına fırsat olacak.


Bu romantik komedide izleyici sürükleyici bir hikayeye tanık olurken, hem gülecek hem de inanılması güç olaylarla karşılaşacak.


Sezonun en eğlenceli ve iddialı yapımları arasında olan ‘MELEKLERİN MUCİZESİ’ 4 Nisan’da sinema severler ile buluşacak.


MELEKLERİN MUCİZESİ

YAPIM : YAZZ FİLM YAPIM

YAPIMCI : NUR TÜRKŞEN

YÖNETMEN : BİRAY DALKIRAN

SENARYO : NUR TÜRKŞEN-ZEYNEP UZMA

OYUNCULAR : HAKAN TÜRKŞEN, GAYE GÜRSEL, CEM KILIÇ, ALTAN ERKEKLİ, AYŞEN GRUDA, DILEK SERBEST, MURAT PARASAYAR, YILDIZ ASYALI…..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196