Öne Çıkanlar yapar 1 Ağır Yaralı sağlık haberleri su kayağı LANDCOM

Devlet Bahçeli'den 'Alo Fatih' göndermesi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli grup toplantısında konuşuyor. Bahçeli Erdoğan hükümetine yüklenirken Fatih Saraç'ın aranmasına da atıpta bulunarak 'Alo Fatih' hattını hatırlattı.

Devlet Bahçeli'den 'Alo Fatih' göndermesi
MHP lideri Devlet Bahçeli konuşuyor. 

Başbakanın dershaneleri kapatma inadında Oslo görüşemelerinin tesiri var mıdır? Dershane kapatma meselesi silah gibi kullnılıyor. İktidar dikkat etsin namlu kendini vuracak.

Dershanelerdeki öğretmenler KPSS puanı olmadan MEB'e geçmesi sorumsuzluğun göstergesidir.

Atanamayan öğretmenlerin suçu günahı nedir?

Dershane kamuflajı altında en az 1 yıl çalışması halinde başarılı olunca sınava tabi tutulacak. anlaşılan mesleğe yeni başlayan öğretmenlerimizin iş güvenliği sağlanamayacaktır. 

MEB'e müsteşar dışındaki tüm kadroları boşaltma yetkisi yeni bir kadrolaşamanın başlangıcıdır. 

TBMM'deki arkadaşlarımız umarım bu konuya izin vermeyecektir. Öğretmenlerimiz bu günleri unutmamalı. Günü gelince kalemle Erdoğan'ın üzerine çizmeli ve demokratik güçlerini göstermelidir. 

Devlet ve üke yönetimini ingilendiren her konu vatandaşımızın ve siyaseti ilgilendiren her konudur. Tecrübelerimzden çıkardığımız sonuç Türkiye'nin darlık zamanlarında demokrasinin tıkandığıdır. Türkiye 10 yıldır demokrasi tıkanması yaşamaktadır. 

Bölücülük hükümet eliyle meşrulaştı. Kutuplaşma ile yaşama ruhu tahrip edildi. Siyaseti kavga arenasına çevirenler milletimizin zamanından çalmıştır. Teröristlerle masyaa oturan hükümetin yaşama şansı şimdiye kadar olamamıştır bundan sonra daolmayacaktır. Bu hükümet fetret devrinde bile yaşama şansı bulamamıştır. Başbakan siyaseti tamamiyle kutuplaşma ve bölücülüğe başlamıştır. 

Mili güvenliğin bu denliyabancısı iktidar düşmen başına bil gelmemiştir. Erdoğan sanal düşmanlar ilan edip siyasetten uzaklaşmıştır. 

Erdoğan bu sözlere dayanamayacak ve uzandığı ilk Fatih'lerine emirler yağsıracaktır. Erdoğan'ın yandaşları 24 saat hizmet vermektedir. 'Alo Fatih' hattı 24 saat çalışmaktadır. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196